„Jazz – Diremtos“ krepšininkai pamokė „Žalgirio – 2“ jaunimą

Birštono „Jazz – Diremtos“ krepšininkai pajautė pergalių skonį ir jų šeštadienio NKL rungtynėse nesugebėjo sustabdyti ir Kauno „Žalgirio – 2“ komanda.
Rungtynių pradžia aikštelės šeimininkams nebuvo gera (0:5), bet tai neišmušė Birštono komandos nusiteikimo laimėti mačą. Jau pirmame kėlinyje „Jazz – Diremtos“ žaidėjai žengė pirmą žingsnį link sėkmės (16:13). Antrame kėlinyje po Pauliaus Kleizos šou aikštelės šeimininkai pirmavo 10 taškų skirtumu (34:24), bet varžovai kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą ik 6 taškų (34:28).
Po didžiosios pertraukos truputį sėkmingiau sužaidė „Žalgirio-2“ krepšininkai, bet neįstengė panaikinti viso „Jazz – Diremtos“ turėto pranašumo. Birštono komanda, vedama Pauliaus Kleizos (27 taškai), išsaugojo trapią persvarą ir įveikė jaunus žalgiriečius (66:64).
Simas Raupys įmetė 12 taškų. Tai buvo penktoji Birštono komandos pergalė šiame sezone.