„Jazz-Diremta“ iškovojo antrąją pergalę NKL čempionate

Birštono „Jazz-Diremta“ krepšininkai po keturių iš eilės pralaimėjimų NKL čempionate iškovojo antrąją pergalę – įveikė Joniškio „Delikateso“ krepšininkus.
Rungtynės vyko Prienų KKSC mini arenoje. Aikštelės šeimininkai neblogai pradėjo rungtynes, bet antroje pusėje leido varžovams panaikinti turėtą 6  taškų pranašumą (8:2) ir išlyginti rezultatą (11:11). Tiesa, pirmo kėlinio pabaigoje „Jazz-Diremtos“ krepšininkams pavyko išsaugoti dviejų taškų pranašumą (18:16).
Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai prarado iniciatyvą ir po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų deficitą (28:31).
Nors trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai buvo pranašesni, bet po trijų kėlinių vis turėjo neigiamą rezultatą (48:49). Visgi ketvirtame kėlinyje Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai sugebėjo susikaupti ir išplėšti pergalę rezultatu 67:61.
Donatas Sabeckis pelnė 18 taškų, 15 pridėjo Mantas Lukminas, 14 – Paulius Kleiza, 12 ( 9 atkovoti kamuoliai) Paulius Petrilevičius.