„Jazz – Diremta“ garbingai priešinosi „Statybai“, bet pralaimėjo

Gruodžio 7 d. Prienų mini arenoje NKL čempionato rungtynėse tarp Birštono „Jazz – Diremtos“ ir Vilniaus „Statybos“ intriga buvo išlikusi iki pat mačo pabaigos.

Vilniečiai neatrodė labai grėsmingai ir jaunieji „Jazz – Diremtos“ krepšininkai, sužaidę geriausias savo rungtynes gynyboje, kovėsi ne prasčiau negu varžovai. Visus kėlinius aikštelėje dominavo klampi gynyba.
Būtent gynybos veiksmai lėmė žaidėjų klaidas, nes bet koks atsipalaidavimas buvo baudžiamas taškais.

Pirmame kėlinyje nė vienai komandai taip ir nepavyko įgyti reikšmingesnio pranašumo. Vietinių sirgalių džiaugsmui po pirmo kėlinio pirmavo „Jazz – Diremtos“ krepšininkai (14:12).

Antro kėlinio scenarijus nieko nesiskyrė nuo pirmojo. Deja, šį kartą vienu žingsneliu geriau sekėsi varžovams ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (28:28).

Trečiame kėlinyje dažniau pirmavo „Statybos“ komanda, bet aikštelės šeimininkai neleido solidžiau atitrūkti, o kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki vieno taško (43:44). Ir tik Birštono komandos vaikiškos klaidos leido svečiams po trijų kėlinių pirmauti  5 taškais (43:48).

Ketvirtame kėlinyje „Statybos“ žaidėjai ne kartą buvo įgiję dviženklį pranašumą (45:55, 47:57), bet aikštelės šeimininkai kovojo iki pat rungtynių pabaigos ir, likus iki ketvirto kėlinio 40 sek., komandas teskyrė 4 taškai (56:60).
Bet išplėšti pergalę „Jazz – Diremtos“ krepšininkams nepavyko.

Birštono komandą galima pagirti už kovingumą ir gerus gynybinius veiksmus.
Paulius Kleiza „Jazz – Diremtai“ pelnė 21 tašką, Donatas Sabeckis -14, Simas Raupys -11.