Jau tradicija tapusi šventė – Kašonių bibliotekos kiemelyje

Jau trečius metus Kašonių bibliotekos kiemelyje pirmą birželio šeštadienį vyko smagi šventė: paminėta Tėvo diena, kurios metu pasveikinti tėveliai.

Šventėje gausiai dalyvavo kašoniškiai ir svečiai, Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius, gerą nuotaiką skleidė Kruonio kultūros ir laisvalaikio centro Vilūnų skyriaus kaimo kapela, vadovaujama Vidos Taraškevičienės, ir Jiezno gimnazijos jaunieji šokėjai, vadovaujami Romutės Kandrotienės.

Šventės metu tėvelius sveikino bendruomenės vaikai, jaunieji šokėjai, kurie ne tik džiugino akį grakštumu, bet pašokti pakvietė tėvelius.

Laikas neprailgo, nes dalyviai galėjo išbandyti jėgas šaudymo iš pneumatinio ginklo, smiginio, baudų mėtymo ir paplūdimio tinklinio varžybose. Šiose varžybose dalyvavo keturios komandos: ,,Kašonys“, ,,Veilokai“, ,,Šernai“ ir ,,Šoumenai“. Nugalėtojais tapo ,,Šernų” komanda. Šaudymo iš pneumatinio ginklo varžybose jau trečius metus taikliausias buvo Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius. Nuo jo nedaug atsiliko kašoniškis Eimantas Kaminskas ir svečias Mindaugas Valaitis. Tarp moterų ir vaikų taikliausias buvo Jiezno gimnazijos jaunasis šaulys Julius Pyragas, antra – Danutė Bajorienė ir trečia – Aistė Dekaminavičienė. Smiginio varžybose tarp vyrų geriausiai sekėsi kašoniškiams Ričardui Mazuroniui ir Tomui Karveliui bei Ramūnui Daunorui iš Pieštuvėnų kaimo. Tarp moterų ir vaikų taikliausios buvo jiezniškės Danutė Bajorienė, Kamilė Paškevičiūtė ir jos mama Audronė Paškevičienė. Baudų mėtyme į krepšį tarp vyrų geriausi buvo kašoniškis Kevinas Mazuronis, pelekoniškiai Vytautas Klimas ir Tomas Bajoras. Tarp moterų ir vaikų baudas taikliausiai mėtė jiezniškė Kamilė Paškevičiūtė, Erikas Šimanskas iš Vošiškių kaimo, kašoniškis Matas Mazuronis.

Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir padėkos raštais. Varžyboms teisėjavo Jiezno gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Saulius Šimanskas.
Jiezno gimnazijos jaunieji šauliai Dainius, Julius ir Ernestas kareiviškoje virtuvėje išvirė labai skanią košę ir arbatą.

Šventės metu vaišinomės Virginijos namine gira ir Ritos suspaustais sūriais bei su malonumu klausėmės smagių Vilūnų kapelos melodijų.

Šventę organizavo Kašonių biblioteka kartu su projekto ,,Stipri šeima“ užimtumo specialiste Romute Kandrotiene ir Kašonių bendruomene, vedė Danutė, Romutė ir Dalius.

 

Danutė Bajorienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti