• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Japonijoje – namų kvartalas, pavadintas Lietuvos bendrovės vardu

Japonijoje Sappore, Hokaido prefektūros sostinėje atidarytas gyvenamųjų namų kvartalas, skirtas lietuviškų medinių langų gamintojos „Doleta“ vardui.

„Doleta Jama Hama“ – vienas iš dešimties projektų, kuriuos per metus Japonijos statybininkams padėjo įgyvendinti Lietuvos medinių langų gamintojai.

Lietuvos bendrovės pavadinimą turintis „Doleta Jama Hama“ namų kvartalas yra įsikūręs olimpinio tramplyno papėdėje, o išvertus iš Japonų kalbos reiškia „Doletos“ kalno nosis ar atšaka įsikišusi į lygumą.

„Mums tai buvo didžiausias netikėtumas, kai sužinojome apie tai. Tai laikome geriausiu įvertinimu visai bendrovei ir jos kolektyvui“, – sako bendrovės pagrindinis akcininkas Vytautas Silevičius.

Anot jo, Japonijos rinkai bendrovė gamina specialių konstrukcijų medinius langus, pritaikytus uraganams, žemės drebėjimams.

„Tai kardinaliai kitokie langai, kurių konstrukciniai sprendimai susiję su padidintu atsparumu ir saugumu, bet pabrėžtinai naturalūs, ne tik dėl medžio, bet ir dažų bei kitų, jų gamyboje naudojamų sudėtinių medžiagų“, – sako „Doleta“ gamyklos vadovas Liutauras Daubara.

Anot bendrovės savininko V. Silevičiaus, į Japoniją eksportuoti bendrovė pradėjo kiek daugiau nei prieš metus.

„Japonijos rinka yra viena sudėtingiausių, bet viena įdomiausių. Joje veiklos sėkmę lemia santykiai ir pagarba bei supratimas, tiek kliento, tiek būsimo gyventojo, kliento vystomame projekte“, – sako įmonės akcininkas.

Bendrovės vadovybės teigimu, per artimiausius kelerius metus Lietuvos bendrovė Japonijos užsakovams planuoja pagaminti medinių langų už daugiau nei 5 mln. litų.

Šaltinis: www.DELFI.lt

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti