•  

   

   

   

Įžvelgtas sugrįžimas prie ištakų

Rugsėjo 20 d. Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė surengtoje spaudos konferencijoje žurnalistams pristatė naują šios partijos narį, gerai Prienuose žinomą politiką, Tarybos narį Antaną Gustaitį. Anot R. Zablackienės, patyrusio politiko įsiliejimas į darbiečių gretas priduos svorio Darbo partijai savivaldybės Taryboje ir skyriuje. Pasak darbietės, skyriaus veikla grindžiama efektyvumu, todėl A. Gustaičio atėjimas leis Taryboje suformuoti atskirą frakciją ir pretenduoti į Kontrolės komiteto bei Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkų postus.
A.Gustaitis, kuris į Tarybą pateko būdamas Liberalų sąjūdžio sąraše bei vadovavo minėtos partijos Prienų skyriui, savo atėjimą į darbiečių gretas įvertino kaip sugrįžimą prie politinių ištakų. Esą prieš 12 metų jis įsiliejo į V. Uspaskicho ir A. Paulausko kuriamą politinę jėgą – Naująją Sąjungą (socialliberalai), o kartu su J. Palioniu ir A. Vaidogu klojo socialliberalų pamatus Prienų rajone. Bet turėjo pasitraukti iš jų gretų, nes tapo per ankšta vienoje partijoje merui (A. Gustaičiui – red. pastaba) ir Seimo nariui (J. Palioniui – red. pastaba).
Buvimą Liberalų ir Centro sąjungoje bei Liberalų sąjūdyje A. Gustaitis nesureikšmina ir teigia, jog pakeliavęs grįžo į namus (pas V. Uspaskichą ir A. Paulauską – red. pastaba).
Anot ilgamečio rajono savivaldybės mero, jis įsiliejo į politinę jėgą, kuri jungia kitas politines jėgas, o ne skilinėja, kaip liberalai.
A.Gustaitis įsitikinęs, jog vietą Taryboje jis iškovojo asmeniškai ir teisėtai, todėl perleisti mandatą liberalsąjūdiečiams nesiruošia.
Ir kiti spaudos konferencijos dalyviai – Tarybos narys Vytautas Martinaitis ir DP Prienų skyriaus pirmasis pirmininko pavaduotojas Audrius Banionis – A. Gustaičio apsisprendimą tapti darbiečiu vertina pozityviai ir tikina, kad jo atėjimas sustiprins Darbo partijos pozicijas rajono savivaldybėje.
Spaudos konferencijoje buvo pakartotos pretenzijos valdantiesiems dėl neveiklumo sprendžiant šilumos kainų klausimą, pasipiktinta administracijos direktoriaus „cinišku“ elgesiu, konstatuota, jog valdančiųjų darbas bus stebimas, o negerovės viešinamos.
A.Gustaitis nemano, jog pakeitė daug partijų. Anot jo, pradėjęs su socialliberalais, nužygiavęs kelio dalį su liberalais, grįžo prie ištakų, nes socialliberalai įsiliejo į darbiečių gretas.
A.Gustaitis neatsakė tiesiogiai į klausimą, kaip bus su tais jo bendražygiais, kurie patikėjo juo ir  įsiliejo į liberalsąjūdiečių gretas. Jis mano, kad Liberalų sąjūdžio skyrius neišnyks ir bus išrinkti nauji lyderiai.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Kristina

  „…Gustaitis įsitikinęs, jog vietą Taryboje jis iškovojo asmeniškai ir teisėtai, todėl perleisti mandatą liberalsąjūdiečiams nesiruošia…“ :)))))
  Tik sis ponas pamirso pamineti, kad asmeninio praeinamumo i Prienu miesto taryba kvota yra 480 balsu… deje, sis ponas asmeniskai surinko tik 321 balsa, taigi del mandato jis turi buti dekingas 47 zmoniems dalyvavusiems rinkimuose su LR Liberalu sajudzio partijos sarasu, kurie su jiems skirtais zmoniu balseliais, kaip bitutes sulipde siam tranui mandata…

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti