Išvyka į Kėdainius: neblogas rezultatyvumas, bet jo pergalei neužteko

IMGP2873

Kovo 10 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ komanda žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato  išvykos rungtynes su Kėdainių  „SC-Ateitis“ komanda. Deja, Pauliaus Ivanausko auklėtiniai patyrė eilinį pralaimėjimą (81:90), nors komanda žaidė gan rezultatyviai ir net 6 komandos žaidėjai pelnė po 10 ir daugiau taškų.

Rezultatyviausias komandoje buvo Kajus Okmanas. Jo sąskaitoje 14 taškų. 12 taškų į varžovų krepšį įmetė Arnas Tilindė, po 11 – Ernestas Mankauskas ir Bartas Aleksandravičius. Edas Valenta ir Darius Kuzmickas pelnė po 10 taškų.

Prienų komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (32/40) ir padarė daugiau klaidų (18/14).

Kajus Okmanas taikliu tolimu metimu išvedė komandą į priekį (0:3). Deja, aikštelės šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir iškart įgijo 5 taškų persvarą (10:5). Arnas Tilindė baudos metimu išlygino rezultatą (10:10). Ir nors Kėdainių komanda vėl sugebėjo „pabėgti“ (16:12), svečiai panaikino skirtumą ir netgi įgijo vieno taško persvarą (16:17). Bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė kėdainiškiai (21:17).

Antrojo kėlinio pradžioje Tomo Janušausko pastangomis skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (25:23). Bet aikštelės šeimininkai vėl sukrovė neblogą persvarą (32:25). Ir šį kartą Prienų komandai pavyko priartėti prie varžovų (32:31). Deja, perlaužti rungtynių eigos Pauliaus Ivanausko auklėtiniams nepavyko ir po dviejų kėlinių komanda turėjo 12 taškų deficitą (54:42).

IMGP7198

Trečiajame  kėlinyje situacija nebuvo dėkinga svečiams. Aikštelės šeimininkai laikė žaidimo gijas savo rankose ir buvo susikrovę 16 taškų persvarą (64:48). Tiesa, Prienų komandai pavyko šiek tiek stabilizuoti situaciją ir po spurto 7:0 sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (70:64). Po trijų kėlinių komandas skyrė 7 taškai (71:64).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Labas GAS-KKSC“ pateko į dar vieną žaidybinę duobę ir varžovai įgijo 17 taškų pranašumą (85:68). Situaciją šiek tiek pakeitė Gedimino Maceinos bei du Barto Aleksandravičiaus tritaškiai ir Prienų komanda pralaimėjo rungtynes 9 taškų skirtumu (90:81).