Išvyka į Biržus: dar vienas pralaimėjimas ir nusisukusi sėkmė

IMGP2198

Kovo 19 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai Biržuose žaidė „Nostra.lt-RKL“ išvykos rungtynes su aikštelės šeimininkais. Neblogai pradėję rungtynes (18:15) Pauliaus Ivanausko auklėtiniai nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos savo rankose ir turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą (68:73).

Komanda žaidė neblogai. Laimėta kova po krepšiais (46/41). Deja, padaryta daugiau klaidų (13/10). Antrojo kėlinio pirmoje pusėje prieniškiai vis dar pirmavo (24:21), bet leido varžovams dukart laimėti atkarpas (7:0 ir 6:0) ir po dviejų kėlinių įgyti 7 taškų persvarą (27:34). Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai jau turėjo 11 taškų persvarą (30:41), bet Prienų krepšininkai sugebėdavo sumažinti atsilikimą iki 4-5 taškų (44:49, 47:51).

IMGP2234

Deja, kaip ir antrojo kėlinio pabaigoje, taip ir trečiojo pabaigoje leido Biržų komandai atitrūkti (47:57). Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Labas GAS-KKSC“ krepšininkų tritaškių salvėmis ir iš Biržų komandos persvaros teliko vienas taškas (58:59). Bet perimti iniciatyvos Pauliaus Ivanausko auklėtiniams taip ir nepavyko. Varžovai atsakė spurtu 6:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą (58:65). Visi Prienų komandos bandymai panaikinti atsilikimą buvo nesėkmingi ir rungtynės buvo pralaimėtos 5 taškų skirtumu (68:73).

„Labas GAS-KKSC“ komandai Kajus Okmanas pelnė 19 taškų, Arnas Tilindė – 15 (17 atkovotų kamuolių), Gediminas Maceina – 14 (10 atkovotų kamuolių).