Traumų išretintas „Rūdupis“ po dviejų pratęsimų nusileido „Šiauliams“

Prienų „ Rūdupio“ krepšininkai BBL Elito diviziono čempionate be traumuotų keturių žaidėjų (Dainiaus Šalengos, Gintaro Kadžiulio, Edgaro Želionio, Sauliaus Kuzminsko) tik po dviejų pratęsimų pralaimėjo „Šiaulių“ krepšininkams (104:110),
Po dviejų kėlinių „Šiaulių“ komanda pirmavo net 19 taškų (29:48), Prienų komanda atrodė pavargusi, metimai skriejo pro šalį, o šiauliečiai žaidė užtikrintai.
Po pertraukos „Rūdupiui“ atsidarė antras kvėpavimas. Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 10 taškų (53:63). Ketvirtame kova dar paaštrėjo ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo (82:82).
Po pirmo pratęsimo 92:92. Antrame pratęsime „Rūdupio“ krepšininkai keletą kartų suklydo, „Šiauliai“ pasinaudojo šiomis klaidomis ir laimėjo rungtynes rezultatu (104:110).