Išlaužo kalėdiniame krepšinio turnyre – rekordinis komandų skaičius

IMG_20191228_142924

Gruodžio 28 d. Išlaužo pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko tradicinis kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras Išlaužo seniūno taurei laimėti. Šiemet jame dalyvavo rekordinis komandų skaičius (14) iš Prienų, Išlaužo, Pakuonio, Šilavoto, Linksmakalnio.

Komandos buvo suskirstytos į 4 grupes. Grupių nugalėtojais tapo „Šilavoto“ (A), „Dvariuko“ (B, Prienai), „Pakuonio“ (C), „Sugrįžimo“ (D, Linksmakalnis) komandos. Į kitą etapą pateko ir antrųjų vietų laimėtojai: „IT auto“ (Išlaužas), „Švarūs plaučiai“ (Išlaužas), „300 kilovatų“ (Išlaužas), „Kartos“ (Prienai).

Aštuonios komandos sudarė dvi grupes po 4 komandas. Iš „F” grupės į pusfinalį prasimušė „Pakuonio“ (6 taškai) ir „Sugrįžimo“ (5 taškai), iš „E“ ˗ „Šilavoto“ (6) ir „Dvariuko“ (5) komandos.

Pirmajame pusfinalyje „Šilavoto“ krepšininkai įveikė „Sugrįžimo“ vyrus (15:9), o antrajame sėkmė lydėjo „Dvariuko“ komandą, kuri 13:12 palaužė „Pakuonio“ krepšininkus.

IMG_20191228_142518

Mažajame pusfinalyje „Pakuonio“ komanda įtikinamai įveikė „Sugrįžimo“ trejetą (12:8).

IMG_20191228_142616

Finale susitiko „Dvariuko“ ir „Šilavoto“ komandos.

IMG_20191228_142835 (1)

Finalas pavyko, o sėkmė vėl lydėjo „Dvariuko“ krepšininkus (15:14), kurie ir tapo turnyro nugalėtojais.

IMGP0937

Šis turnyras buvo ne tik pats masiškiausias, bet jame pirmą kartą varžybose dalyvavo Prienų rajono savivaldybės tarybos narys Gintautas Bartulis su dukros šeima. Komanda „Kartos“ pateko į antrąjį etapą ir savo grupėje užėmė trečiąją vietą.

P.S. Labai norėtųsi, kad kito turnyro metu Išlaužo pagrindinės mokyklos sporto salėje būtų geresnis ir ekonomiškesnis apšvietimas.