Išlaužo kaimų bendruomenėje – permainos

Gelbėkit vaikus

IMGP5569

kvitrina.com

Balandžio pabaigoje Išlaužo kaimų bendruomenėje vykusiame ataskaitiniame susirinkime buvo išrinkta naujoji taryba. Bendruomenei vadovauti patikėta Išlaužo gyventojai Renatai Barauskaitei.

Naujienų portalas kvitrina.com pakalbino naujai išrinktą pirmininkę. Renatai, kuri ir anksčiau dalyvavo visuomeninėje veikloje, naujos pareigos ne naujiena. Pasak pirmininkės, buvusi bendruomenės vadovė nusprendė pailsėti, todėl nariai nutarė suteikti atsakomybę kitiems. R. Barauskaitės teigimu, priversti žmones dalyvauti veikloje neįmanoma, todėl susirinks ir patys nutars, ką daryti, kad gyvenimas turėtų daugiau prasmės ir būtų įdomesnis. Ką nutars, tą bendrai ir darys.

Renata, paklausta apie Žvejų šventę, kuri visus pradžiugino prieš porą metų ir nuliūdino praeitais, atsakė, jog ji tikrai bus, bet kokia – paaiškės po diskusijų.

Seniūnas Tomas Skrupskas Aurelijos Kleizienės parodos atidarymo metu suskubo ištaisyti savo klaidą ir įteikė R. Barauskaitei gėles, pasveikindamas ją tapus Kaimų bendruomenės pirmininke.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti