• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Išlaužo išvykos pasekmės vis didėja. Susirgimų skaičius auga

IMG_7362

kvitrina.com


Kasdieniai NVSC pranešimai vis daugiau kelia nerimo dėl koronaviruso plitimo. Štai, rugpjūčio 8 d. buvo pranešta, jog šeštadienį koronaviruso infekcija nustatyta dar dviem žmonėms, kurie susiję su išvyka „Išlaužas-Tauragė“. Bendras infekuotojų skaičius, susijęs su šia išvyka, padidėjo iki 13 žmonių. 11 iš jų – Prienų rajono savivaldybės gyventojai. Taip pat Prienų rajono savivaldybė išplatino pranešimą, jog koronaviruso infekcija nustatyta Stakliškių seniūnijoje registruotam žmogui. Bendras sergančiųjų skaičius padidėjo iki 14 žmonių.  

Pagal Prienų ligoninės pateiktą informaciją, per praeitą savaitę (nuo penktadienio iki penktadienio) buvo ištirta 200 ėminių. Iš 40 medikų paimti testai neigiami, iš 37 paimtų testų iš globos namų darbuotojų atsakymų dar negauta. Iš pacientų buvo paimti 123 ėminiai ir 4 iš jų buvo teigiami. Bendrai iš Prienų ligoninėje paimtų mėginių per dvi paskutines savaites buvo nustatyti 8 teigiami rezultatai.

Bet gyvenimas eina savo vaga. Vyksta renginiai. Tiesa, organizatoriai stengiasi, kad jie vyktų lauko erdvėse, o ne uždarose.

Karštos dienos žmones verčia vykti prie vandens telkinių. Per šias dienas Birštono tvenkiniai buvo taip pat populiarūs. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti