Išlauže varžėsi jaunieji šauliai

IMGP1690Gegužės 22 d. Išlaužo pagrindinės mokyklos stadione susirinkę jaunieji šauliai aiškinosi, kas greitesnis, stipresnis, vikresnis.

Dėl nugalėtojų vardo 8 rungtynėse varžėsi „Žiburio“ ir Jiezno gimnazijų, Išlaužo pagrindinės mokyklos, Prienų kuopos ir Domeikavos šauliai.

Žaidynių nugalėtojais bendroje įskaitoje tapo „Žiburio“ gimnazijos atstovai, o jų pergalę lėmė merginų surinkti taškai. Jiezno komanda surinko tik 2 taškais mažiau. Treti liko Išlaužo atstovai.

60 m distancijoje tarp merginų greičiausia už visas buvo Emilija Martusevičiūtė iš Išlaužo, vaikinų grupėje vienodą laiką parodė Edvinas Stravinskas („Žiburys“) ir Ūdrys Žalys (Jieznas).

100 m distancijoje pirmąsias vietas iškovojo Gintarė Černevičiūtė („Žiburys“) ir Rokas Buimila (Jieznas).

500 m distanciją merginų grupėje užtikrintai laimėjo Gintarė Pauliukevičiūtė iš Jiezno, o vaikinų grupėje 1000 m distanciją greičiausiai įveikė Tomas Pagirys.

Rutulį toliausiai nustūmė Eimantas Paškevičius iš Išlaužo, svarsčius sėkmingiausiai kilnojo Augustas Stravinskas iš „Žiburio“ gimnazijos ir Rokas Buimila iš Jiezno.

Jiezno ir „Žiburio“ gimnazijų komandos pasidalino pirmąsias vietas ir komandinėse rungtyse – jiezniškiai triumfavo futbolo varžybose, žiburiečiai buvo geresni parko tinklinio turnyre.