•  

     

     

     

Iš pasaulio masažo čempionato – su „Sidabrinių rankų“ titulu

1467195_998713183488333_6954775945388284723_n

 VIII- ajame pasaulio masažistų čempionate, kuris šiemet vyko Maskvoje, kinezitarapeutas Zigmas Zdanevičius, dirbantis „Royal SPA Residence“ Birštone, tapo pasaulio vicečempionu ir parvežė sidabro taurę į Lietuvą.

Tai jau ne pirmasis Z. Zdanevičiaus apdovanojimas. Šiemet pavasarį jis pelnė ir geriausio Lietuvos SPA masažuotojo čempiono titulą.

Autorinis SPA masažas, kurį šį kartą atliko  Zigmas, “Atpalaiduojantis SPA masažas pagal Kneipo filosogiją“ išsiskyrė savo  originalumu, tiksliu masažo technikos atlikimu,  originalia SPA aplinka,  ypatingu dėmesingumu ir atsidavimu klientui bei pelnė lietuviui „Sidabrinių rankų“ savininko titulą.

„Šis apdovanojimas – tai įvertinimas visam kolektyvui. Per pastaruosius metus išplėtėme SPA  kompleksą ir paslaugų spektrą. Džiaugiamės, kad savo kolektyve auginame čempionus, kurie garsina Lietuvą pasaulyje. Tai daug ką pasako apie mūsų teikiamų paslaugų kokybę“, – kalba Rimantas Šimkevičius, Royal SPA Residence Birštonas“ vadovas.

Royal SPA Residence Birštonas – atsinaujinęs 4 žvaigždučių viešbutis su SPA bei konferencijų centru, įsikūręs ant Nemuno upės kranto, istorinio Škėvonių  miško atodangos papėdėje. Royal SPA  Residence siūlo SPA  ir sveikatinimo procedūras su mineraliniu vandeniu, poilsio, profilaktinio gydymo, maitinimo ir konferencijų organizavimo paslaugas. Iš viso SPA centre siūloma daugiau nei  100 gydymo, sveikatinimo ir grožio procedūrų.

Royal SPA Residence išskirtinumas – tai sveikatinimo programos, sukurtos pagal vokiečių natūropatą Sebastianą Kneipą.

Holistinis sveikatos gerinimas pagal S. Kneipą remiasi 5 elementų sistema: vandens, judėjimo, vaistažolių, harmonijos terapijomis ir sveika bei subalansuota mityba.

 

„Royal SPA Residence“ pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti