•  

     

     

     

Iš mūsų krašto krepšininkų suburta komanda viršijo jai prieš sezoną keltus tikslus

rimas 2

Karolis Urba
kvitrina.com

Kai prieš 2020/2021 m. RKL sezono pradžią Prienų „CBet-KKSC“ komandos vadovas Rimas Katukevičius  pranešė, jog komanda žais ne „B“ divizione, o „A“, turėjau nemažai klausimų. Ir vienas iš jų, ar suburta komanda tik iš mūsų krašto kilusių ar gyvenančių krašte krepšininkų bus pajėgi kovoti su visos šalies komandomis, kurių biudžetas žymiai didesnis nei mūsų komandos?

R.Katukevičius buvo tvirtai įsitikinęs, jog komanda tikrai neiškris iš „A“ diviziono, bet ne kėlė planų, kad pateks į atkrintamąsias varžybas. Pirmi sezono susitikimai nebuvo itin sėkmingi, bet komandos vadovas ir tada sakė, jog ateis laikas ir komanda pradės laimėti, nes pradžioje tvarkaraštis buvo sudarytas taip, jog visi varžovai buvo labai stiprūs ir žiūrint iš šios dienos laiptelio visos jos tarp čempionato lyderių. 

rimas_2

Pasak R. Katukevičiaus, komandos biudžetas buvo formuojamas pagal pirminius tikslus ir dabar kai komanda jau užsitikrino teisę žaisti atkrintamosiose varžybose situacija reikalauja korekcijų. 

Komandos vadovas pabrėžė, jog klubas labai dėkingas tiems, kurie patikėjo idėja suburti komandą tik iš mūsų krašto ir ją parėmė. Tiesa, R.Katukevičius pastebėjo, jog komandos biudžetas keletą kartų mažesnis nei kitų „A“ diviziono komandų, nes jose nemažai samdytų krepšininkų iš kitų šalies miestų. Bet Stakliškių sporto klubo direktorius įsitikinęs, jog mes privalome vykdyti savo misija – ne tik atstovauti Prienų rajoną vienoje iš šalies krepšinio lygų, bet ir suteikti galimybę mūsų krašte užaugintiems Prienų KKSC krepšinio grupėse jauniems krepšininkams tobulėti RKL komandoje. 

Rimas Katukevičius tiki, kad Prienų rajono ir Birštono savivaldybių verslininkai ir krašto žmonės neliks abejingi tokiam projektui ir prisidės prie jo, pagal galimybes.

Komandos vadovas paatviravo: „Mūsų vizijai reikia paramos, nes tai mūsų vaikų ateitis“.

Stakliškių sporto klubo (komandos „CBet-KKSC“) rėmėjai: Prienų rajono savivaldybė, UAB „Milasta“, „CBet“, UAB „Levoriškės“, Prienų KKSC, UAB „Osmedas“, UAB „Rytrama“, „Tango Pizza“, UAB „Rubenas“. Informacinis rėmėjas VšĮ „Krašto vitrina“ (portalas kvitrina.com).

 

P.S.  STAKLIŠKIŲ SPORTO KLUBO sąskaita LT1373000101102221310

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti