Iš Kauno Birštoną bus galima pasiekti ir laivu

is-kauno-birstona-bus-galima-pasiekti-ir-laivu-64511218Penktadienį oficialiai pristatytas naujas turizmo produktas kauniečiams, miesto svečiams bei turistams „KRUIZAS Kaunas – Birštonas – Kaunas“. Šį vasaros sezoną numatyti trys reisai, pirmasis iš jų įvyks birželio 24 d. Ši data pasirinkta neatsitiktinai, tai bus proga turiningai praleisti laisvadienį ant vandens, kur keliautojai galės stebėti Kauno marių pakrantes, Nemuno vingius bei pramogauti ar atsipūsti Birštono kurorte.

Idėja parengti tokį maršrutą kilo prieš keletą metų, kuomet buvo surengtas bandomasis reisas maršrutu Kaunas – Birštonas – Kaunas.

Pristatytas reisas nuo bandomojo skirsis tuo, kad keliautojams bus siūlomas kruizas į vieną pusę pasirinktinai, t.y. iš Kauno į Birštoną arba iš Birštono į Kauną.

Atitinkamai nuo pasirinkto maršruto skirsis ir programa keliautojams.

Keleiviai, pasirinkę plaukimą iš Kauno į Birštoną kelionę laivu pradės iš senosios Kauno marių prieplaukos, o Birštone jų lauks užsakytas autobusas atgal į Kauną.

 

Keleiviai, norintys laivu keliauti iš Birštono į Kauną, kelionę užsakytu autobusu pradės iš Kauno, o tuomet mėgausis plaukimu iš Birštono į Kauną.

Tokie maršrutai parinkti neatsitiktinai, kadangi kelionė laivu į vieną pusę truks 4 valandas. Tačiau keliautojams turėtų patikti tai, kad jiems bus sudaromos sąlygos praleisti 3 valandas ir Birštono kurorte.

Į kelionės kainą įskaičiuota ir nemokama 1 valandos ekskursija Birštone, kurios metu keliautojams bus aprodomos kurorto įžymybės.

Net ir keliautojams, pasirinkusiems dalyvavimą ekskursijoje, laiko pramogoms ar poilsiui bei pietums tikrai pakaks, įsitikinę organizatoriai.

Planuojama, kad kelionės kaina bus 42 Lt.

 

 

 

www.DELFI.lt

 

© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti