Iš „Gintarinių irklų“ regatos – su bronzos medaliu

Gintariniai irklai_Daiva Maciuliene (12)_1

kvitrina.com

Birželio 29 – liepos 1 dienomis Trakuose vyko 56-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata, kurioje dalyvavo ir Birštono sporto centro auklėtinis Paulius Černevičius (treneris Vytautas Domarkas).

Penktadienį jis laimėjo atrankinį plaukimą ir pateko į ketvirtfinalį. Šeštadienį jaunasis Birštono SC irkluotojas startavo du kartus. Ketvirtfinalyje jis vėl buvo pirmas, o antrajame pusfinalyje buvo trečias ir pateko į „A“ finalą. Finale Vytauto Domarko auklėtinis nusileido tik pripažintiems šalies irkluotojams – Mindaugui Griškoniui ir buvusiam Birštono SC irkluotojui Žygimantui Gališanskiui.

Trečioji jaunojo irkluotojo vieta – tai didelė sėkmė.  Vytautas Domarkas sakė, jog jis neprisimina tokio atvejo, kad aštuoniolikmetis vaikinas „Gintarinių irklų“ regatoje vienviečių valčių klasėje laimėtų prizinę vietą tarp suaugusiųjų.

„Gintarinių irklų“ regatoje dalyvavo ir daugiau kraštiečių. Štai buvę Prienų KKSC auklėtiniai Karolis Kamarauskas poroje su Armandu Kelmeliu tapo nugalėtojais porinių dviviečių valčių klasėje, o Tautvydas Vaitkūnas iškovojo trečiąją vietą pavienių dviviečių valčių klasėje.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti