Irmai Gedminaitei – Lietuvos petankės vienetų čempionato sidabras

Liepos 20 d. Kaune vyko Lietuvos petankės vienetų čempionatas, kuriame dalyvavo ir keturi Birštono „Šilagėlės“ atstovai.

Tiesa, reikia paminėti, jog šiais metais atskiro moterų čempionato nebuvo, nes dėl nugalėtojos titulo panoro varžytis tik 3 dailiosios lyties atstovės, todėl jos žaidė kartu su vyrais.

2013 07 20 113

Į finalinį aštuntuką sugebėjo patekti ir „Šilagėlės“ garbę apginti  tik Irma Gedminaitė.

Kiti Birštono atstovai Vytautas Gedminas, Paulius Bagdanavičius ir Vytautas Vaitkevičius turėjo tenkintis kovomis Paguodos turnyre.

Irma ketvirtfinalyje 13:10 įveikė atrankos lyderį Almantą Burneiką ir  pusfinalyje jai teko varžytis su Tautvydu Alensku, kuris  tapo Lietuvos čempionu. Deja, sėkmingai pradėjusi partiją (6:0), birštonietė turėjo pripažinti varžovo pranašumą (11:13).

Birstono terasa pablurinta_sofi_pizza_10proc_kvitrina

Kovoje dėl bronzos absoliučioje kategorijoje ir dėl sidabro moterų grupėje Irma susitiko su Egle Budrikiene. Įnirtingoje kovoje I. Gedminaitė pralaimėjo kovą (10:13) ir Lietuvos petankės moterų čempionate užėmė antrąją vietą, o absoliučioje kategorijoje buvo ketvirta. P. Bagdanavičius liko 13-as, V. Vaitkevičius -14-as, V. Gedminas -15-as.