Įrengtas dūmų detektorius išgelbėjo nuo nelaimės

IMGP2324

kvitrina.com

Lapkričio 19 d. apie 2 val. nakties Patamulšio kaime (Pakuonio seniūnija) viename mūrinio dviejų aukštų namo bute, antrajame aukšte, suveikė įrengtas dūmų detektorius.

DSC_0581-750x400

Paaiškėjo, jog į butą, kuriame buvo įrengtas dūmų detektorius,  dūmai pateko iš antrajame aukšte esančio kito buto. Tame bute degė perdanga tarp dviejų aukštų. Buvo iškviesti ugniagesiai (pavojaus skambutis gautas 2 val. 17 min.), kurie atvyko į gaisro vietą po 9 minučių.  Po geros valandos (3 val. 33 min.) gaisras buvo užgesintas, o dar po 20 min. (3 val. 53 min.) likviduotas.

Gaisro vietoje dirbo du ugniagesių automobiliai. Budėjimas vyko iki pat ryto. Pakuonio ugniagesių komanda iš gaisro vietos pasitraukė apie 9 val. ryto.

IMGP2337

Iš pat ryto į nelaimės vietą atskubėjo ir Pakuonio seniūnijos seniūnas Antanas Keturakis su seniūnijos darbuotojomis.

Pasak liudytojų, perdanga užsidegė nuo pirmajame aukšte pakūrento pečiaus.  Šio buto gyventojai buvo išvykę. Dėl dar nenustatytų priežasčių nuo karščio užsidegė perdanga. Nuo nelaimės apsaugojo kitame bute įrengtas dūmų detektorius.

Pasak Prienų PGT vyresniojio inspektoriaus Mindaugo Čiukšio, tarnyba įrengė ne vieną šimtą detektorių rajono gyventojams. Juos parūpino PAGD valdyba (30) ir Prienų rajono Savivaldybės administracija (200).

Šis įvykis dar kartą įrodė, jog dūmų detektoriai apsaugoja gyventojus nuo nelaimių, todėl kiekvieno pareiga įrengti juos savo bute, name.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti