Ir visa tai – mamoms, močiutėms

Mamos skrynią atvėrus pasklinda margi lyg gyvenimas raštai. Šalia skamba romantiška muzika, ir kiekvienas gali jaustis kaip namuose pas mamą. Meilė kalba visomis kalbomis, viena jų visada romansinė. Vaikų rankomis sušildytas žiedas ryškiomis spalvomis nudažo pavasarį, o jų skambūs balsiukai tirpdo paskutinius žiemos ledus ir tada pražysta sodai. Tokia nuotaika sklandė Veiverių Šaulių namų salėje, kur bendruomenė „Veiverių kraštas“ ir Bendruomenės centras pakvietė mamas, močiutes, podes pasiklausyti „Sedos romansų“ ansamblio melodijų, pasižiūrėti moterų darbų parodos.

Parodoje eksponuojami autentiški mūsų krašto XX a. moterų rankų darbai. Tai ne tik materialus palikimas, kilęs iš būtinybės aprengti, aprūpinti, papuošti visą šeimą. Tai kultūros paveldas, iš kartos į kartą perduodami papročiai, darbštus ir orus gyvenimo būdas. Ansamblio dainos – tai sugrįžimas į pačias laimingiausias dienas.

Ačiū Veiverių ūkininkams V. Butkevičienei, J. Pažėrai, Lapinskui, E. Gyliui, klebonui K. Skučui, kurie parėmė ansamblio kelionę iš Žemaitijos Sedos miestelio į Veiverius.

Ačiū mamoms, kad mokė matyti grožį, jausti gėrį, girdėti meilę. Su Motinos diena, mielosios.

Renginio organizatoriai

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti