•  

     

     

     

     

Ir mūsų krašto žmonės neskuba rinkti savo atstovų į Seimą

IMGP4456

kvitrina.com

Spalio 11 d. 18 val. duomenimis, Dainavos apygardoje balsavo, vertinant ir išankstinio balsavimo rezultatus, 44,47 % rinkėjų. Aktyviausiai balsuoja Užuguosčio apylinkės žmonės (65,73 %). Mažiausias aktyvumas Balbieriškio kaimiškojoje apylinkėje (33,78 %).  Rinkėjai laikosi atsargumo reikalavimų, o apylinkių komisijų nariai tai prižiūri. Šalyje rinkėjų aktyvumas sudaro 40,53 %. 

Būtų gerai, kad tie rinkėjai, kurie nutarė likti nuošalyje renkant Seimo narius, po rinkimų neburnotų, kad valdžia blogai elgiasi arba priima netinkamus sprendimus. Reikia tikėtis, jog bendras aktyvumas po apylinkių uždarymo perkops 50 %. 

Primename, jog skelbta apklausa portale kvitrina.com parodė, jog antrasis turas vienmandatėje Dainavos apygardoje neišvengiamai bus. Apklausos duomenys buvo tokie:

„25 % (627 skaitytojai) balsavusiųjų  atidavė balsą už Andrių Palionį, 20 % (486) – už Loretą Jakinevičienę, 15 % (368) – už Jūratę Zailskienę, 14 % (340) – už Paulių Minajevą, 6 % (160) – už Ritą Keturakienę, 6 % (157) – už Gintautą Sodaitį, 4 % (108) – už Andrių Kupčinską. 9 skaitytojai nurodė, kad balsuos už Leoną Sakalavičių. Antanas Bartusevičius dar nesulaukė portalo skaitytojų palaikymo“. 9% portalo skaitytojų apklausos metu dar nebuvo neapsisprendę, už ką balsuos. 

Teliko nedaug laiko ir sužinosime, ar apklausa atspindėjo rinkėjų nuotaikas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti