Ir menininkę Aušrą Deltuvienę aplankė Kalėdų stebuklas

Gelbėkit vaikus

47345229_2012022262251907_1166622733748928512_n

Vilija Čiapaitė

Gruodis – šventinio apsipirkimo maratonų mėnuo. Kiekvienas nori nustebinti draugus, artimuosius dovanomis. Vieni renkasi gražius suvenyrus, kiti gi puikius interjero daikčiukus.

Ir štai, Kauno senamiestyje, „Eglės galerijoje”, gruodžio 1-ąją buvo atidaryta paroda „Stalo istorijos”. Čia galima ne tik paganyti akis, bet ir įsigyti įvairiausių meninių dirbinių nuo paveikslų iki keramikos.

Parodoje eksponuojami 14 menininkų darbai. Kiekvienas jų – tai unikalumas, grožis, vidinė erdvė. Po parodos atidarymo pakalbinau mūsų kraštietę, menininkę Aušrą Deltuvienę, kuri jau ne vienerius metus stebina savo išmoningumu, kruopštumu ir savitumu.

Parodos išskirtinumas

Aušra Deltuvienė pasakojo, jog galerija kasmet prieššventiniu laikotarpiu rengia parodas-pardavimus, kad žmonės galėtų įsigyti nepakartojamų meno dirbinių. Šiais metais ji buvo pavadinta ypač intriguojančiai – „Stalo istorijos”. Dažnas pagalvos, kas tai, tačiau, kad intriga virstų nepakartojamos dovanos įsigijimu – reikia nuvykti, pasižvalgyti ir, be abejo, įsigyti tai, kas tikrai pradžiugins ne tik draugus, artimuosius, bet ir patį save.

Pokalbio metu sužinojau, jog Aušra vienintelė į galeriją atvyko su dideliu lagaminu keramikos dirbinių. „Man buvo suteiktos išskirtinės erdvės”, – pasakojo pašnekovė. Tačiau, ar tai mistika, ar tai Kalėdinis stebuklas, bet prie jos darbų puikiai prisiderino ir menininko Aurimo Eidukaičio paveikslai, kas menininkę labai pradžiugino.

Pasidomėjau, kokių grožybių galima pamatyti ir įsigyti „Eglės galerijoje”. Menininkė pasakojo, jog be neįprastų lėkščių, obuolių, avyčių galima atrasti aguonų, rožių ir kitokių dirbinių. O paskutinis mados šauksmas – tai moliniai buteliukai namų kvapams. Jie su kamšteliais, kurie ne šiaip kokie, o su rožių ir kitokių augalų motyvais. Tai puiki dovana ir puošmena namams, kai pasigendame kažko ypatingo, nepakartojamo ir subtilaus. Kaip prasitarė menininkė Aušra, jai tai visiškai naujas atradimas, prie kurio ji dar daug dirbs, bandys vis kitokias mintis ir vizijas paversti tikrove – kuri dar labiau džiugins tuos, kurie įsigys jos darbus.

Iššūkių laikotarpis

Aušra prieššventiniu laikotarpiu neturi kada pailsėti. Ją pasitinka didžiuliai iššūkiai. Jos darbų laukia Birštone esantis „Butikas”, Druskininkai, Alytus ir kiti miestai, kurie noriai priima Aušros kūrinius, nes žmonės juos mėgsta įsigyti sau ar dovanoms. Juk žinia, kad jos darbai yra išskirtiniai ir labai gražūs, ir to niekas nepaneigs.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti