„Inkaras“ nugalėjo „Stihl“ bei išsaugojo lyderio poziciją

Vasario 12 d.  Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centre, buvo sužaistos „Futsal A lyga“ 12-ojo turo rungtynės. Priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje žengianti Prienų „Stihl“ komanda susitiko su čempionato lyderiais Kauno „Inkaro“ futbolininkais. Kauniečiai nugalėjo savo varžovus rezultatu 7:5 ir laikinai padidino atotrūkį nuo Panevėžio „Baltijos“ iki 5 taškų.

Rungtynių pradžia atspindėjo favoritų statusą

5-ąją minutę „Inkaras“ jau buvo priekyje. Po tolimo vartininko perdavimo Donatas Bendinskas vienu lietimu, galva, perkėlė kamuolį per išbėgusį varžovų vartininką – 1:0. 8-ąją minutę kauniečiai padvigubino persvarą – 2:0. Po stipraus Manto Bartašiūno perdavimo į baudos aikštelę vartininką nuginklavo  Marius Tamulis.

Netrukus Prienų ekipai pavyko sušvelninti rezultatą. Po tiksliai sužaistos sienelės, kamuolį į tinklą pasiuntė Adas Golmanas – 2:1. Nepaisant to, 13-ąją minutę Audrius Juozaitis padidino savo komandos persvarą – 3:1. Pastarasis labai galingu, tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį dešinį vartų kampą. Dar po poros minučių rezultatas tapo 4:1. Po trumpo perdavimo baudos aikštelėje antrą kartą pasižymėjo D. Bendinskas.

Kėlinio pabaigoje „Inkaras“ dar labiau padidino persvarą. Penktojo komandos įvarčio autoriumi tapo Nerijus Mačiulis, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Audrius Juozaitis. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:5.

Sugrąžinta intriga įpusėjus antram kėliniui

Antrajame kėlinyje įvarčio teko laukti 8 minutes. Pirmiesiems pavyko pasižymėti „Stihl“ futbolininkams. Greitos atakos metu kamuolį į vartus pasiuntė Adas Golmanas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Aleksas Samuščenko – 2:5.

Neilgai trukus žiūrovai išvydo dar du įvarčius. 28-ąją ir 30-ąją minutėmis antruosius įvarčius pelnė Nerijus Mačiulis ir Audrius Juozaitis. Pastarojo įvartis buvo įmuštas įspūdingai – kamuolys tinkle atsidūrė po tolimo stipraus smūgio į devyniukę.

Įpusėjus antrajam kėliniui Prienų komandai pavyko atkurti intrigą. „Stihl“ futbolininkai pelnė tris įvarčius be atsako. 30-ąją ir 34-ąją minutę pasižymėjo Edgaras Petkevičius ir Aleksas Samuščenko. 35 minutę „Stihl“ pelnytas įvartis buvo itin gražus. Paulius Giedraitis, gavęs kamuolį baudos aikštelės prieigose, meistrišku smūgiu perkėlė jį per vartininką, pelnydamas penktąjį savo komandos įvartį.

Per paskutiniąsias penkias minutes Prienų komandai nepavyko įmušti daugiau įvarčių ir pavyti varžovų. Finalinis rungtynių teisėjų švilpukas užfiksavo nelengvą „Inkaro“ pergalę – 7:5.

Rungtynių statistika

„Stihl“ – „Inkaras“  5:7 (1:5)

Įvarčiai: 5 min. Donatas Bendinskas (0:1), 8 min. Marius Tamulis (0:2), 10 min. Adas Golmanas (1:2), 13 min. Audrius Juozaitis (1:3), 15 min. Donatas Bendinskas (1:4), 20 min. Nerijus Mačiulis (1:5), 28 min. Adas Golmanas (2:5), 28 min. Nerijus Mačiulis  (2:6), 30 min. Audrius Juozaitis (2:7), 30 min. Edgaras Petkevičius (3:7), 34 min. Aleksas Samuščenko (4:7),  35 min. Paulius Giedraitis (5:7).