Iniciatyvių žmonių dėka keičiasi nuolatinių švenčių scenarijai

IMGP4088

Povilas Reibutis

Šiais metais Veiverių krašto vasaros šventės scenarijus pasipildė dar vienu veiksmu – bėgimu „Veiva 2019“, kurį sugalvojo ir įgyvendino sporto ir sveikatingumo klubo „Veiva“ steigėja ir vadovė Daiva Macijauskienė kartu su dideliu savanorių būriu.

Liepos 27 d. nuo ankstyvo ryto vienoje iš gatvių rinkosi bėgimo entuziastai ir organizatoriai.

IMGP3830

Prieš startą Daiva Macijauskienė su bėgimo dalyviais pasimankštino.

IMGP3861

2,2 km trasą įveikė visi bėgimui užsiregistravę veiveriškiai. Pasak renginio sumanytojos, bėgimas buvo orientuotas būtent į Veiverių seniūnijos gyventojus, iš kitų vietovių bėgikai nebuvo priimami. Visi dalyviai startavo vienu metu, bet vyrų ir moterų rezultatai buvo fiksuojami atskirai.

IMGP5020

Tarp moterų pirmoji finišą pasiekė Kristina Danilevičiūtė. Kitas prizines vietas užėmė Monika Danilevičiūtė ir Gražina Jakučionienė.

IMGP4997

Tarp vyrų nepralenkiamas buvo Deividas Kreičmonas. Po jo finišavo Ignas Radavičius ir Arminas Misevičius. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Prizininkai buvo pagerbti vasaros šventės metu.

Pasak D. Macijauskenės, bėgimo pasiruošimo išlaidas finansavo Seimo narys Vytautas Kamblevičius, o ruošiant trasą ir vykstant bėgimui talkino net 13 savanorių.

Renginio organizatorės manymu, bėgimas vyks ir kitais metais.