Informacija kredito unijos „Prienų taupa“ nariams

LKU_reklama_180207

Pastarosiomis dienomis kredito unijos nariams paštu, sms žinutėmis, el.paštu bei per elektroninę bankininkystę buvo išsiuntinėtos žinutės apie šaukiamą eilinį visuotinį narių susirinkimą. Žmonėms kilo klausimų, dėl ko šaukiamas susirinkimas, ar unija jau bankrutuoja ir pan. Norime visus nuraminti. Visuotinis narių susirinkimas šaukiamas kiekvienais metais. Jame aptariami praėjusių metų rezultatai, o taip pat tvirtinamas einamųjų metų biudžetas. Iki šiol pranešti apie susirinkimą pakakdavo skelbimo laikraštyje, o įsigaliojus naujam kredito unijų įstatymui, privalome apie tai pranešti kiekvienam nariui asmeniškai.

Kredito unija dirba pelningai ir stabiliai. Mes vertiname savo narių pasitikėjimą ir visada laukiame naujų žmonių – prisijunkite prie mūsų didelės, daugiau kaip 3600 narių, šeimos.

Įsigaliojus naujam kredito unijų įstatymui visos Centrinei kredito unijai priklausančios unijos dirba pagal kryžminių garantijų sistemą, t.y. atskirai paėmus, vienos kredito unijos bankrotas yra neįmanomas – visos unijos privalės gelbėti į bėdą patekusią uniją, todėl unijos nariai gali būti užtikrinti dėl savo indėlių ir pajų saugumo. Jeigu turite klausimų apie unijos veiklą, teikiamas paslaugas, finansinius rezultatus, maloniai kviečiame atvykti pas mus adresu Vytauto g. 1a – 3 Prienuose, arba skambinti tel. 8319 52833, 869944771, 868600456

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti