•  

     

     

     

Ilgapirščiai pradėjo „darbuotis“ Birštono apylinkėse

nuotrauka_nr_1

Birštono seniūnijoje vasario 24 d. įvykdyta vagystė įsibraunant į negyvenamą sodybą, iš kurios buvo pagrobti alkoholiniai gėrimai, įrankiai, akumuliatorius. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nusikalstamą veiką padarę asmenys nustatyti – pagrobtu automobiliu iš kaimyninės savivaldybės atvykę nepilnamečiai.

Patariame būti dėmesingais, rūpintis, saugoti ir apdrausti savo turtą, bendrauti su kaimynais, stebėti savo gyvenamąją aplinką. Jeigu išvykstate ar nuolat negyvenate turimose sodybose, butuose, paprašykite kaimynų, kurie nuolat gyvena, prižiūrėti Jūsų turtą.
Supratingi ir bendradarbiaujantys kaimynai gali tapti puikia vagysčių ar įsilaužimų į būstus prevencijos priemone, beveik prilygstančia filmavimo kameroms ir durų užraktams, svarbiausia, kad kaimynystėje pastebėję ką nors įtartino, gyventojai užfiksuotų kuo daugiau detalių, o žiniomis pasidalintų ne tik su kaimynais, bet ir su policijos pareigūnais.
Nebūkite abejingi savo ir aplinkinių saugumui, visada pastebėję įtartinus automobilius, asmenis, nedelsiant praneškite policijai Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Būkite budrūs!

Birštono policijos komisariatas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti