•  

     

     

     

Ikiteisminis tyrimas dėl viešbučio „Romantic“ rekonstrukcijos Panevėžyje

Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba ir Panevėžio apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamų veikų valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams bei nuosavybei. Atliekant ikiteisminį tyrimą aiškėja, kad prieš 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą galimai buvo parengtas planas, kaip neteisėtai už Panevėžio miesto savivaldybės pinigus rekonstruoti uždarosios akcinės bendrovės „Via Unica“ viešbutį „Romantic“ Panevėžyje.

2010 metais tarp Panevėžio miesto savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos buvo pasirašyta sutartis dėl Europos vyrų krepšinio čempionato varžybų organizavimo ir krepšinio populiarinimo bei plėtros Panevėžio mieste programos įgyvendinimo paslaugos pirkimo. Kaip įtariama, buvo iš anksto žinoma, kad ši sutartis nebus tinkamai vykdoma, o išrašytos sąskaitos už atliktus darbus bus suklastotos. Sutarties vertė siekė virš dviejų milijonų litų.

STT naujienų galite atsisakyti http://www.stt.lt/

 

LKF komentaras

„Lietuvos krepšinio federacija apie generalinio sekretoriaus M. Balčiūno sulaikymą sužinojo tik iš Panevėžio apygardos prokuratūros pranešimo spaudai. Su M. Balčiūnu šiandien nebendravo nė vienas LKF darbuotojas, todėl apie sulaikymą ir kitas aplinkybes neturime jokių žinių. Atitinkamai, negalime nieko pasakyti ir apie generaliniam sekretoriui pateiktus įtarimus.“

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti