Įdomioji statistika ir faktai apie prekes suaugusiems

idomieji_faktai_ir_statistika_apie_prekes_suaugusiems_romantika

Nesvarbu, ar žmogus yra užkietėjęs vienišius, ar ilgus metus puoselėja intymius santykius – visi turėtų atrasti jiems tinkamų būdų, kaip mėgautis seksualiniu malonumu. Kartais tokį tikslą pasiekti stabdo įvairiausi mitai ar žinių stoka, kartais – tiesiog neskiriamas tam dėmesys. Kaip bebūtų, kviečiame pasmalsauti ir sužinoti įdomybių apie situaciją visame pasaulyje.

Patys keisčiausi draudimai

Mėgstame džiaugtis dėl to, kad mūsų visuomenė turi prieigą prie galybės informacijos. Vis dėlto pasaulyje gausu pačių įvairiausių draudimų, kurių dalis šiandien gali atrodyti tiesiog absurdiška. Pavyzdžiui, Indianoje negalima viešai susijaudinti. Toks įstatymas taikomas vyrams, ko gero, dėl to, kad jų susijaudinimą paprasčiausiai lengviau pastebėti. Užtat Indonezijoje apskritai niekam negalima masturbuotis – apie tai sužinojusi teisėsauga formaliai gali įkalinti net porai metų. Apie sekso žaislų naudojimą čia nejauku net pagalvoti.

Dar vienas keistas įstatymų pavyzdys – iš Nevados. Čia, pasirodo, negalima mylėtis be prezervatyvo. Naudojate kitas kontraceptines priemones? Nesvarbu: arba prezervatyvas, arba bauda. Žinoma, šiandien į tokį akibrokštą niekas rimtai nežiūri, vis dėlto įstatymas nėra panaikintas.

JAV dažnai įsivaizduojame kaip laisvą šalį, vis dėlto čia tikrai gausu valstijų su labai savitais įstatymais. Pavyzdžiui, Alabamoje 1998 metais uždrausta pardavinėti sekso žaislus. Norite įvairovės – nusikalskite arba improvizuokite. Niūroka situacija ir kitose valstijose, tokiose kaip Florida, Teksasas ar Mičiganas: pasirodo, čia nelegalu užsiimti oraliniu ar analiniu seksu. Lietuva, kaip rodo šie ir panašūs draudimai, išties šiuolaikiška šalis.

Kas yra normalu?

Ši skiltis tiesiogiai su suaugusiems skirtomis prekėmis nesusijusi, visgi ji parodo, kad kai kuriais atvejais iki tokių reikmenų dar labai toli, o kartais – esame per daug linkę save kritikuoti. Prakalbus apie tradicijas, galima sulaukti įvairiausių reakcijų. Vis dėlto kai objektas – lytiniai santykiai, šiuolaikinį civilizuotą žmogų nesunku šokiruoti.

Pavyzdžiui, Kamčiatkoje, Aliaskoje, Australijoje ir dar keliose vietovėse į naudojimąsi svetima žmona žiūrima netgi palankiai. Vienur „paskolinti“ žmoną yra gero tono ženklas, kitur, jei kažkas nužiūrinėja taviškę, laikoma garbe, dar kitur – moteris apskritai verta pagarbos tol, kol į ją kažkas noriai žiūri. Esama pasaulio kraštų, kur žmona gali būti dovana, skirta norint įsiteikti kitam vyrui. Žmogaus teisės? Na, apie tai čia girdėta neabejotinai mažai.

Kita savita tema – tai, kas laikoma normalu arba tiesiog yra faktas, įprastas dalykas civilizuotose šalyse. Vienas tokių – pirmojo karto amžius. Statistika atskleidžia, kad dauguma vyrų pirmą kartą pasimyli būdami 16.9 m., moterys – 17.4 m. amžiaus. Įdomus ir kitas su jaunimu susijęs faktas – nemaža dalis vaikinų į seksą žiūri kaip į lažybų objektą, tai juos skatina tiek mylėtis, tiek išmėginti įvairias naujoves. Taigi, erotines prekes tikrai nesunku palaikyti smagaus žaidimo dalimi – ir ne visuomet tai blogai.

Grįžtant prie pačios temos, pasauliniu mastu sekso žaisliukais vyrai ir moterys domisi vienodai. Tiesa, būtų galima gilintis į atskirų šalių situaciją – vienur drąsesnės moterys, kitur vyrai. Įdomu ir tai, kad per pandemiją praktiškai visur fiksuojama išaugusi suaugusiųjų reikmenų paklausa. Tai reiškia viena: kad ir kokios būtų tradicijos ar įstatymai, žmonėms rūpi jų santykiai, malonumas ir naujovės. Stigmos ir tabu pamažu lieka juokinga, kurioziška atgyvena, o sveikos poros vietoj jų vadovaujasi savo poreikiais bei norais.

Taip pat skaitykite