Į Prienų „CBet“ įsiliejantis Dainius Šalenga: „Krepšinio magistro studijose įgytas teorines žinias bandysiu panaudoti praktikoje ir būti naudingas komandai“

IGP94921

kvitrina.com

Krepšinio klubo „Prienai“ spaudos konferencijoje buvo pranešta, jog Prienų „CBet“ komandos vyr. trenerio asistentu dirbs Dainius Šalenga. Naujienų portalas kvitrina.com susisiekė su garsiu krepšininku, kuris jau yra baigęs žaidėjo karjerą, ir pakalbino apie jo sprendimą priimti KK „Prienai“ kvietimą tapti Manto Šerniaus asistentu.

salenga

Pasak Dainiaus, po krepšininko karjeros užbaigimo jis baigė LSU krepšinio treniravimo sistemos bakalauro ir Splito universiteto magistro „Basketball coaching and managment“ studijas  ir pradėjo ieškoti, kur pritaikyti teorines žinias kartu su tomis, kurios buvo įgytos per ilgą krepšininko karjerą. Pokalbių buvo ne vienas, bet susitarimo nebuvo pasiekta, todėl KK „Prienai“ pasiūlymą tapti Manto Šerniaus asistentu, po susitikimo su juo ir pokalbio, priėmė be didelių apmąstymų.

„Tai mano pirmas darbas trenerio karjeroje, todėl labai buvo svarbi lyga, komandos vizija, pažįstama aplinka, gera vieta įgyti kompetencijas, dirbant su patyrusiu treneriu“, ‒ tikino D. Šalenga.

Per ilgą krepšininko karjerą Dainiaus Šalengos ir Manto Šerniaus keliai nebuvo susikirtę.

dainius

P.S. Dainius Šalenga per savo karjerą 3 sezonus atstovavo KK „Prienai“  komandai.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti