Į Pakuonio ir Stakliškių seniūnijų seniūnų pareigas pretenduoja 5 asmenys

IGP65593

kvitrina.com

Spalio pradžioje pasibaigė terminas teikti dokumentus konkursams Pakuonio ir Stakliškių seniūnijų seniūnų pareigoms užimti. Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, į laisvą Pakuonio seniūno vietą pretenduoja 3 asmenys, į Stakliškių – du. Prienuose apie būsimus konkursus kalbama daug ir įvardijamas ne vienas galimas kandidatas. Štai, į Pakuonio seniūno vietą, anot įvairių šaltinių, turėtų pretenduoti Rima Zablackienė, Aušra Tamošiūnienė, Antanas Keturakis ir Donatas Šimukonis, o į Stakliškių – Nijolė Ivanovienė, Gintautas Sodaitis ir kiti. Portalo kvitrina.com atliktas tyrimas parodė, jog nei Rima Zablackienė, nei Aušra Tamošiūnienė nepretenduoja tapti seniūnėmis. Nemato reikalo kovoti dėl prastai, anot jo, apmokamos seniūno vietos ir Gintautas Sodaitis.

Laikinai einanti Stakliškių seniūnijos seniūno pareigas šios seniūnijos seniūno pavaduotoja Nijolė Ivanovienė patvirtino, jog dalyvaus konkurse seniūno vietai užimti.

Portalo žiniomis, ilgametė seniūnijos darbuotoja turės oponuojantį asmenį.

Du pretendentai į Pakuonio seniūnijos seniūno vietą Antanas Keturakis ir Donatas Šimukonis nei patvirtino, nei paneigė informaciją apie savo kandidatavimą. Tiesa, jiems konkurenciją galės sudaryti dar vienas kandidatas.

Konkursų data dar nenustatyta, bet jie turėtų vykti dar šiais metais.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti