Į nokdauną pirmoje rungtynių pusėje pasiųstas „Olimpas“ bandė atsitiesti, bet krito savo tvirtovėje

IMGP7583

Sausio 23 d. Birštono SC „Olimpo“ krepšininkai sužaidė pirmąsias KKL II lygos varžybas savo aikštelėje, bet nesusitvarkė su įtampa ir turėjo pripažinti komandos „Dumblas“ pranašumą (68:75).

Jau pirmoje rungtynių pusėje „Olimpas“ buvo pasiųstas į nokdauną. Antrajam kėliniui įpusėjus komandas skyrė 20 taškų (18:38). Tiesa, aikštelės šeimininkai pabandė atsitiesti ir jau trečiojo kėlinio antroje pusėje sumažino atsilikimą iki 3 taškų (47:50). Deja, perlaužti rungtynių eigos Birštono komandai nepavyko. Po trijų kėlinių jų deficitas siekė 10 taškų (47:57). Ketvirtajame kėlinyje keletą kartų komandas skyrė 6 taškai (56:63, 61:67) ir, atrodė, aikštelės šeimininkai galės išgelbėti rungtynes, bet stebuklas neįvyko ir svečiai šventė pergalę (68:75).

Birštono komandą į priekį traukė Osvaldas Braždžionis (25 taškai) ir Tautvydas Švedas (19). Deja, kitų žaidėjų rezultatyvumas nebuvo pakankamas, kad komanda švęstų pergalę.

Tai buvo antrasis komandos pralaimėjimas.