Į iš kamino besiveržiančius dūmus sureaguota laiku ir nelaimės išvengta

IMG_2603

kvitrina.com

Šiandien (kovo 2 d.) Prienuose, nuo Maironio gatvėje esančio pastato, iš kamino į dangų kilo gausūs ir tiršti dūmai. Vienu metu jie užklojo ne tik dalį Maironio, bet ir J. Basanavičiaus ir Kauno gatvių atkarpas.
Labai greitai prie pastato rikiavosi ne tik trys ugniagesių, bet ir policijos bei greitosios pagalbos automobiliai. Ugniagesių atstovai ėmėsi neatidėliotinų veiksmų – buvo pašalintos malkos iš krosnies, ji atvėsinta.


Prienų PGT vyresnioji specialistė Rūta Palaimaitė-Juozaitienė pateikė informaciją, jog dabartinė situacija buvo suvaldyta dėl laiku pastebėtos problemos, atsakingų tarnybų tinkamo reagavimo. Pasak specialistės, matyt, taupiai kūrenant dūmtraukyje susikaupė nemažai suodžių. Reikia pažymėti, kad vienu kaminu naudojasi dvi šeimos. Jos tikino, jog gruodį dūmtraukis buvo valomas. R. Palaimaitė-Juozaitienė teigė mananti, jog valyta galėjo būti ne visiškai tinkamai ir priminė, kad kūrenimo sezono metu dūmtraukiai turi būti valomi kas ketvirtį. Anot vyresniosios specialistės, svarbu palaikyti tinkamą kūrenimo režimą, būtina duoti kaitros.

Taip pat skaitykite