•  

     

     

     

Į Birštono sporto centro tarybą deleguotas sportą kuruojantis vicemeras

kvitrina.com

Birštono savivaldybės taryboje svarstant klausimą dėl Tarybos nario delegavimo į Birštono sporto centro tarybą, įsiplieskusi diskusija parodė, jog opozicijai priklausantys nariai neturi jokių šansų būti deleguoti į bet kokias pareigas, jei dėl to būtinas balsavimas. 

Vytas Kederys

Vytas Kederys

Sprendimo projekte buvo įrašyta, jog į Birštono sporto centro tarybą siūlomas mero pavaduotojas Vytas Kederys, kuriam ir taip privalu rūpintis sporto vystymusi savivaldybėje. 

Tarybos posėdžio metu buvo pasiūlyta ir Audriaus Šeržento kandidatūra.

Posėdis vyko nuotoliniu būdu ir tuo metu merė N. Dirginčienė buvo atsijungusi, o, tiksliau nedalyvavo Tarybos posėdyje ir klausimą dėl mero pavaduotojo delegavimo į Birštono sporto centro tarybą pristatė pats mero pavaduotojas. 

bsc

Po Tarybos nario Juozo Aleksandravičiaus pastabos, jog Tarybos reglamente nurodyta, kas turi pirmininkauti, jei negali meras ir mero pavaduotojas, situacija šiek tiek įkaito ir į eterį (prisijungė prie posėdžio) grįžo merė N. Dirginčienė, perėmė pirmininkavimą į savo rankas ir pasiūlė balsuoti už sprendimo projekte įvardintą kandidatūrą. Aštuoni valdančiajai koalicijai priklausantys Tarybos nariai balsavo už Vyto Kederio kandidatūrą. Mero pavaduotojas nedalyvavo balsavime, nors apie nusišalinimą nepranešė. Užtat balsuojant už A. Šeržento kandidatūrą, A. Šeržentas nutarė palaikyti savo kandidatūrą ir opozicija surinko 6 balsus. 

Audrius Šeržentas

Audrius Šeržentas

Kodėl valdančiajai koalicijai nebuvo priimtinas opozicijos atstovas? Iš tiesų, A. Šeržentas domisi sportu savivaldybėje, ypač futbolu. O mero pavaduotojas, pagal savo funkcijas, ir taip atsako už sporto sritį, todėl dubluoti atsakomybės lyg ir nereikėtų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti