Į Birštono kurhauzą vėl sugrįžta akordeono siautulys

Gelbėkit vaikus

IMG_20180726_192344

Pastaraisiais metais itin pamėgtas poilsiautojų Birštonas nepaliauja stebinti ne tik spa malonumais, bet ir muzikinėmis metamorfozėmis. Ne vienerius metus Birštoną garsinantis džiazo festivalis, įvairūs koncertai ir plenerai pasipildė ir akordeono muzika – jau ketvirtus metus iš eilės pailsėti ne tik mineralinėse voniose, bet ir klausant spalvingos akordeono muzikos kviečia Birštono akordeono muzikos festivalio organizatoriai.

298179_592096427475914_2116941629_n

Festivalio sumanytojas, akordeonininkas Algimantas Jazbutis šiemet į festivalį kviečia atvykti rugsėjo 28-30 dienomis ir atsipalaiduoti klausant meistriškai atliekamos Lietuvos akordeono grandų muzikos paįvairintos vokalinėmis variacijomis bei skirtingų instrumentų sąskambiais.

Rugsėjo 28 d. 19 val. Birštono kurhauze festivalio pirmąjį vakarą atidarys įvairiuose muzikiniuose amplua save išbandęs akordeonininkas Nerijus Bakula su žaviąja Evelina Sašenko bei didelę sceninę patirtį turinčiu pianistu, birštoniečiu Pauliumi Zdanavičiumi. Atlikėjai šiuo koncertu paskelbs muzikinės festivalio kelionės pradžią ir kvies pasiklausyti įvairių šalių muzikos.

RASA SERRA Acoustic RETRO 2

Rugsėjo 29 d. 15 val. klausytojus audrins akordeonininko Andriaus Balachovičiaus ir saksofonininko Vytauto Labučio duetas. 19 val. romantiškomis ir jausmingomis melodijomis šildys Rasos Serros kvartetas.

Festivalį rugsėjo 30 d. 15 val. vainikuos specialiai festivaliui susibūręs akordeonininko Romo Morkūno, vokalistės Ugnės Bakanauskaitės ir kontrabosininko Arman Isajan trio. Atlikėjai šį kartą kvies pasinerti į džiazo ir prancūziškų melodijų dermes.

Neapsilankyti šiemet sielą kaitinančiame Birštono akordeono festivalyje – būtų tiesiog nuodėmė. Primename, kad rugsėjo 28-30 d.  – tobulas laikas ne tik pasišildyti purvo voniose, pakvėpuoti gaiviu Birštono oru, bet ir bent akimirkai atitrūkus nuo kasdienybės paskęsti akordeono garsuose.

Daugiau informacijos: www.birstonokultura.lt

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti