HUMORO ŠVENTĖ   „JUOKIS – 2018“ PRIENUOSE

Dzyvai

Balandžio 7 d., šeštadienį, 15 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks humoro šventė JUOKIS – 2018. Naujas programas rodys penki humoro kolektyvai iš Dzūkijos ir Suvalkijos.

Dzūkijai atstovaus legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Programoje „Diagnozė – pensininkas“ žais pagal TV laidos taisykles – juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš pastangų kaip nors išgyventi. Žiūrovai be kitų puikių artistų išvys ir šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą.

MTV

Dvi puikios humoro grupės atvyks iš Varėnos rajono. SPANGUOLĖ iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė) programoje „Gyvenimo grimasos“ pašieps žmonių susvetimėjimą, sumaterialėjimą, o MTV iš Matuzų (vadovė Irena Čeplikienė) moterys taps „Pabėgėlėmis“. Abu kolektyvai išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų tarme. „MTV“ pernai labai sėkmingai dalyvavo LRT televizijos projekte “Lietuvos humoro lyga“ – pelnė pagrindinį prizą.

Spanguole

Suvalkiečių garbę gins „O2″ iš Vilkaviškio policijos komisariato (vadovas Vitalijus Šidiškis) Programoje „Kas būtų, jeigu būtų?“ policininkai juoksis iš savęs – iš nesąžiningų ir korumpuotų pareigūnų, iš bendražmogiškų ydų ir silpnybių…

AFISA-hor-spalv-prienai

 

Satyros teatras KANAPA iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė) suks „Laiko ratą“ atgal į praeitį. Artistai paklius net į Akmens amžių… Šis gausus ir spalvingas kolektyvas išsiskiria naujesnių raiškos formų paieškomis, programose gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.

Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę.

 

Atvelykį švęskime viltingai ir linksmai. JUOKIMĖS KARTU!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti