• prienuspauda

     

     

     

     

Gyvenkime aktyviai ir įdomiai

Be daugelio kitų dalykų Prienų sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ nariams rūpi ir gimtoji kalba. Nes ji kaip pasėlis – neprižiūrimas greitai priželia piktžolių. Prieš metus prakalbinom tautosaką. Tą lobių skrynią mums pravėrė klubo narė mokytoja Rūta su nuostabiais pagalbininkais – įvairaus amžiaus mokiniais. Šiemet jie mus kviečia įsiklausyti į gimtojo žodžio šauksmą: brangink mane, rūpinkis, puoselėk, gerbk!

Kviečiame į renginį „Kad žodis neverktų“ sausio 16 d. (trečiadienį) 15 val. Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų centre. Pakalbėsime, pasitarsime, pažaisime žodžiu. Pažadame – bus ne tik įdomu, bet ir naudinga.

Tai jau antrasis šių metų klubo renginys. Sausio 1-osios rytą grupelė „narsuolių“ išsimaudė eketėje, taip pradėdami sveikatingumo metus, paskelbtus Lietuvos Respublikos Seimo.

Naujieji metai vėl ragina planuoti, organizuoti, vykdyti. Tačiau būtina pažvelgti atgal, pasvarstyti, kas nuveikta, pakalbėti, kaip pavyksta nugalėti tingulį, pažadinti norą savyje gyventi sveikiau, linksmiau, dvasingiau.

Sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas vyks sausio 26 d. ir prasidės 12 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre. Kviečiame dalyvauti ne tik narius (jų dalyvavimas būtinas), bet ir visus, besidominčius aktyvia, įvairiapusiška klubo veikla.

Klubo valdyba

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti