„Guostos“ trečiojo kėlinio spurtą varžovai užgesino ir šventė pergalę

IGP7027

Mantvydo Gečionio (pirmajame plane) pastangų „Guostos“ pergalei neužteko

Skirmantas Donėla

Lapkričio 28 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RK„B“L čempionato išvykos rungtynes su Kauno KM „Perkūno“ komanda.

„Guostos“ komandai negalėjo padėti Kajus Okmanas, nes tą pačią dieną LKL čempionato rungtynes žaidė Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa.

Pirmajame kėlinyje Stakliškių krepšininkai gavo gerą porciją šalto dušo (25:14) ir turėjo vytis varžovus. Antrajame kėlinyje pakeisti situacijos nepavyko ir į didžiąją pertrauką Mariaus Petrausko auklėtiniai išėjo turėdami 11 taškų deficitą (41:30).

Trečiajame kėlinyje situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. „Guostos“ vyrukai ne tik sumažino atsilikimą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po trijų kėlinių M. Petrausko kariauna pirmavo 3 taškais (53:56).

Deja, „Guostos“  trečiojo kėlinio spurtą varžovai sėkmingai užgesino ir išplėšė pergalę (77:72).

Stakliškių komanda patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą. Po 20 taškų pelnė Mantvydas Gečionis (6 klaidos), Robertas Ruzgaitis (9 atkovoti kamuoliai, 5 klaidos), 15 – Eduardas Straigis.