„Guostos“ pralaimėjimų prakeiksmas tęsiasi – paklupdyti grupės lyderį nepavyko

Skirmantas Donėla

Gruodžio 19 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai su nauju treneriu priešakyje RK„B“L čempionato rungtynėse su Ukmergės „Olimpo“ komanda buvo pasiruošę nutraukti pralaimėjimų prakeiksmą. Ir rungtynės parodė, kad Karolio Abramavičiaus kariauna buvo pasiruošusi mesti pirštinę grupės lyderiams.
Tiesa, rungtynių pradžia buvo tragiška, bet „Guostos“ vyrukai surado jėgų panaikinti atsilikimą ir dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą (17:17). Antrojo kėlinio pradžioje „Olimpo“ krepšininkai spurtavo ir įgijo 5 taškų pranašumą (17:22), bet Stakliškių komandos atsakas buvo žymiai galingesnis ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo 7 taškų skirtumu (34:27).

Deja, po didžiosios pertraukos Stakliškių komandai nepavyko išlaikyti savo rankose iniciatyvą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (51:51), o ketvirtajame kėlinyje sėkmės žvaigždė nusileido „Olimpo“ komandos stovykloje. Grupės lyderiai buvo šiek tiek geresni ir iškovojo pergalę dviejų taškų skirtumu (66:68).

„Guostos“ komandai Robertas Ruzgaitis pelnė 17 taškų, 15 pridėjo Dovydas Šemeklis, 11 – Kajus Okmanas, 10 – Renaldas Simanavičius.