„Guostos“ pergalių serija nutrūko lyderių derbyje

IMGP7966

Sausio 13 d. Prienų KKSC salėje vyko RKL „B“ diviziono „B“ grupės lyderių rungtynės tarp Stakliškių „Guostos“ – Vilniaus „Stekas-Rivilės“ komandų. Iki šio mačo abi komandos buvo iškovoję po 11 pergalių ir patyrę tik po vieną pralaimėjimą. Deja, gerai sužaidę pirmąją mačo pusę (43:37), „Guostos“ krepšininkai po didžiosios pertraukos nesusitvarkė su įtampa ir turėjo pripažinti svečių iš Vilniaus pranašumą 78:88 (20:22, 23:15, 13:26, 22:25).

Visas 40 min. aikštelėje praleidęs Aurimas Birgelis pelnė 26 taškus. 16 taškų pridėjo Mantas Kudirka, Tautvydas Švedas – 11, Paulius Gvazdaitis – 12 (9 atkovoti kamuoliai).

Rungtynių pradžioje spurtavo 5:0, bet vilniečiai greitai susitvarkė su įtampa ir persvėrė rezultatą savo naudai (11:15). „Guosta“ ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo 2 taškų pranašumą (17:15). Svečiai atsakė spurtu 5:0 (17:20), o po pirmojo kėlinio komandas skyrė 2 taškai (20:22).

Antrajame kėlinyje „Guosta“ labai greitai perėmė iniciatyvą ir pradėjo tolti (36:26). Deja, išlaikyti tempo Stakliškių komandai nepavyko, bet po dviejų kėlinių vis dar turėjo 6 taškų persvarą (43:37).

Po didžiosios pertraukos aikštelėje jau šeimininkavo vilniečiai. Trečiajame kėlinyje „Guostos“ puolimas pradėjo strigti, o svečiai bombardavo varžovus tolimais metimais ir po trijų kėlinių jau turėjo 7 taškų persvarą (56:63).

Ketvirtajame kėlinyje kritimas į bedugnę tęsėsi, ir komandas jau skyrė 20 taškų (62:82). Bet tai nesužlugdė  „Guostos“ dvasios ir nepadorus skirtumas pradėjo tirpti. Rungtynių pabaigoje iš varžovų persvaros liko tik 8 taškai (78:86), o jos pasibaigė 10 taškų skirtumu (78:88).