„Guostos“ komanda po permainingos kovos įveikė Kauno KK „Perkūnas-Vytrita“ jaunimą

Gelbėkit vaikus

Vasario 12 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai iškovojo eilinę pergalę RK„B“L čempionate. Šį kartą Karolio Abramavičiaus auklėtiniai po permainingos kovos įveikė Kauno KK „Perkūnas-Vytrita“ krepšininkus.
Po gan prasto pirmojo kėlinio, kitus „Guostos“ krepšininkai laimėjo. Pergalingas spurtas buvo surengtas trečiajame kėlinyje, kuris ir tapo pergalės pagrindu 11 taškų skirtumu (91:80).

Stakliškių krepšininkai rungtynes pradėjo gan sėkmingai ir išsiveržė į priekį (3:0), bet iškart gavo gerą šalto dušo porciją. Jaunieji kauniečiai spurtavo ir kėliniui įpusėjus pirmavo 12 taškų skirtumu (5:17).  Tokio nuosmukio priežastimi tapo klaidos ir pražangos. Už kalbas su teisėjais Kajus Okmanas gavo techninę pražangą ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 4 asmenines pražangas.
Visgi, „Guostos“ vyrai sugebėjo atsitiesti ir likus iki kėlinio pabaigos 2 min. komandas skyrė tik 4 taškai (13;17). Deja, perimti iniciatyvos nepavyko ir varžovai kėlinio pabaigoje vėl įgijo 8 taškų persvarą (15:23). Tiesa, Renaldo Simanavičiaus tritaškis paskutinėmis kėlinio sekundėmis sumažino „Guostos“ atsilikimą iki 5 taškų (18:23).

Antrąjį kėlinį K. Abramavičiaus auklėtiniai vėl pradėjo tragiškai ir leido varžovams susikrauti 10 taškų pranašumą (22:32). Ir šioje situacijoje Stakliškių komanda surado jėgų sustabdyti varžovus. Tadas Padegimas pelnė 4 taškus iš eilės, du taškus pridėjo Mantvydas Gečionis ir komandas vėl skyrė tik 4 taškai (28:32).
Likus iki kėlinio pabaigos 3 min. K. Okmanas taikliu baudos metimu išlygino rezultatą (36:36), o Dovydas Šemeklis  išvedė „Guostą“ į priekį (38:36). Bet vėl K. Abramavičiaus auklėtiniams nepavyko užtikrinti persvaros. Varžovai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš didžiąją pertrauką Stakliškių komanda dar turėjo dviejų taškų deficitą (40:42).

Ir trečiajame kėlinyje pasikartojo antrojo kėlinio scenarijus. Prasta pradžia (40:47) ir ilgas kelias link žaidimo kontrolės. Bet šiame kėlinyje buvo ir kitų nuotaikų. Kėlinio viduryje „Guosta“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai (54:52) ir jau neperleido iniciatyvos. Tiesa, įgyta 11 taškų persvara (69:58) iki kėlinio pabaigos sutirpo iki 7 taškų (69:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Stakliškių komanda susigrąžino dviženklį pranašumą (77:66), bet jaunieji kauniečiai kėliniui įpusėjus sumažino skirtumą iki 4 taškų (77:73). Vytautas Vaikšnis įsūdė tritaškį (80:73). Varžovai dar sykį sumažino atsilikimą iki 4 taškų (82:78), bet šį kartą „Guostos“ komanda sužaidė šaltakraujiškai. Dviejų minučių sėkmingą atkarpą vainikavo K. Okmano tritaškis ir Stakliškių komanda vėl pirmavo dviženkliu pranašumu (89:78).
Kėlinio pabaigoje varžovai apsikeitė taikliais metimais ir „Guostos“ komanda iškovojo eilinę pergalę rezultatu 91:80 (18:23, 22:19, 29:20, 22:18).