• KvitrinaiBirstono_siluma_Logo-536x322  btn-3001

     

     

     

     

„Guosta“ stojo į pergalių kelią ir ruošiasi kovai su grupės lyderiu

Aurimo Bingelio skydis link  varžovų krepšio

Aurimo Bingelio skydis link varžovų krepšio

kvitrina.com

Stakliškių „Guosta“, pradėjusi RKL „B“ diviziono čempionatą pralaimėjimu Vilniuje, iškovojo 3 pergales iš eilės ir lapkričio 17 dienos Prienų sporto arenoje susitiks su grupės lyderiu „Lietuvos rytas-2“ komanda.

„Guosta“ po pirmosios pergalės namuose sužaidė dvejas rungtynes varžovų aikštelėse. Abu susitikimai buvo laimėti įtikinamai. Kaune Stakliškių krepšininkai žaidė su KM „Perkūnas-Vitrita“ komanda. Po apylygio pirmojo kėlinio (16:17), antrajame „Guosta“ sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (31:41). Po didžiosios pertraukos beveik idealiai buvo pakartotas pirmosios pusės scenarijus. Skirtumas tik toks, kad trečiajame kėlinyje šiek tiek sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai (12:10, 43:51), bet ketvirtajame „Guosta“ jau buvo nesustabdoma (12:25), ir rungtynės buvo laimėtos 21 taško skirtumo (55:76). Kaune Stakliškių komandai 21 tašką (32 naudingumo balai) pelnė Aurimas Bingelis, 12 – Edvinas Ignatavičius (11 atkovotų kamuoliai), 11 – Rokas Marcinkevičius, 10 – Paulius Gvazdaitis.

Lapkričio 10 d. „Guostos“ krepšininkai viešėjo Kaišiadoryse ir po sėkmingai sužaistos pirmosios rungtynių pusės (26:39) iškovojo trečiąją pergalę (52:67).

Stakliškių komandai 20 taškų pelnė Aurimas Bingelis, 16 – Edvinas Ignatavičius.

Po keturių turų „Guosta“ su trimis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją vietą. Lapkričio 17 d. Stakliškių krepšininkų laukia susitikimas su grupės lydere „Lietuvos rytas-2“ komanda.

Rungtynės vyks Prienų sporto arenoje, pradžia 19 val.30 min. Įėjimas nemokamas.

  

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti