„Guosta“ po sunkaus pirmojo kėlinio kituose nepaliko jokių vilčių varžovams iš KM „Perkūnas“

Sausio 6 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai RKL „B“ diviziono čempionato rungtynėse sutriuškino Kauno KM „Perkūnas-Vytrita“ komandą rezultatu 99:71 (24:22, 26:16, 22:21, 27:12).

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai sunkiai pradėjo rungtynes. Jaunieji kauniečiai visą kėlinį kvėpavę „Guostos“ krepšininkams tiesiai į nugarą, jo pabaigoje netgi persvėrė rezultatą savo naudai (18:20). Tiesa, Stakliškių komanda sugebėjo perimti iniciatyvą ir baigė pirmąjį kėlinį su dviejų taškų pliusu (24:22).
Antrojo kėlinio pirmoje pusėje aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir įgijo 11 taškų persvarą (37:26). Ir nors varžovai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų (37:31), „Guostos“ vyrai nesutriko ir po sėkmingai sužaistos kėlinio pabaigos padidino savo pranašumą iki 12 taškų (50:38).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. Trečiojo kėlinio pradžioje Stakliškių komandos persvara šoktelėjo iki 15 taškų (53:38).
Bet „Perkūno-Vytritos“ jaunimas parodė charakterį ir po kelių minučių komandas vėl skyrė tik 6 taškai (56:50). „Guostos“ vyrai sustabdė varžovų spurtą ir po trijų kėlinių turėjo 13 taškų persvarą (72:59).
Ketvirtajame kėlinyje Stakliškių krepšininkai jau žaidė atsipalaidavę ir labai greitai padidino savo persvaros krepšelį iki 24 taškų (83:59), o rungtynes laimėjo net 28 taškų skirtumu (99:71).
„Guostos“ komandoje nesustabdomas buvo Edgaras Rupeika. Jo sąskaitoje 22 taškai, 17 taškų į varžovų krepšį įmetė Renaldas Simanavičius, po 15 – Tadas Padegimas ir Robertas Ruzgaitis, 13 – Rytis Leonavičius.
Labai geras rungtynes sužaidė Vytautas Vaikšnis. Jo sąskaitoje 5 taškai, 12 atkovotų kamuolių, 8 blokai ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Tai buvo aštuntoji Stakliškių komandos pergalė ir „Guosta“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.