„Guosta“ panaikino 12 taškų deficitą ir laimėjo pilnas dramatizmo rungtynes

Tadas Padegimas  buvo rezultatyviausias komandoje

Tadas Padegimas buvo rezultatyviausias komandoje

Gruodžio 9 d. Prienų sporto arenoje Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ čempionato rungtynes su Kauno rajono „ASU-Tornado KM“ komanda. Jau nuo pirmųjų mačo minučių tapo aišku, jog lengvų rungtynių nebus, nes abi komandos buvo nusiteikę tik pergalei.

Pirmojo kėlinio pradžioje „Guostos“ komandai pavyko įgyti 5 taškų pranašumą (15:10), bet po kelių atakų rezultatas tapo lygus (15:15). Karolio Abramavičiaus auklėtiniai nesutriko ir po nedidelio spurto vėl turėjo 5 taškų persvarą (20:15). Bet iki kėlinio pabaigos skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 2 taškų (22:20).

Antrajame kėlinyje svečiai žingsnis po žingsnio perėmė iniciatyvą ir likus kėlinio pabaigos apie 4 min. jau pirmavo 8 taškais (32:40).

„Guostai“ didelėmis pastangomis pavyko panaikinti didžiąją dalį atsilikimo (38:40), bet po dviejų kėlinių komandas skyrė 4 taškai (42:46).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje keitėsi ne „Guostos“ naudai. Trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė 12 taškų (48:60). Karolio Abramavičiaus auklėtiniai sugebėjo pristabdyti jaunus Kauno rajono krepšininkus ir po trijų kėlinių Stakliškių komandos deficitas sumažėjo iki 8 taškų (57:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje prabilo „Guostos“ lyderiai. Po jų tolimų metimų iš svečių pranašumo teliko vienas taškas (66:67).Tiesa, Kauno rajono krepšininkai surado jėgų spurtuoti ir įgijo 7 taškų persvarą (66:73). „Guostos“ atsakymas buvo dar galingesnis ir likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. Stakliškių komanda jau turėjo 4 taškų pranašumą (77:73). Svečiai nesiruošė žiūrėti iš šono, kaip aikštelės šeimininkai tolsta, ir išlygino rezultatą (77:77). Visgi, šiose rungtynėse sėkmės angelas buvo „Guostos“ krepšininkų pusėje ir jie laimėjo rungtynes rezultatu 83:80 (22:20,20:26, 15:19, 26:15).

Stakliškių komandoje 25 taškus pelnė Tadas Padegimas, 20 – Renaldas Simanavičius. Vytautas Vaikšnis pelnė 6 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Roberto Ruzgaičio sąskaitoje 11 taškų.