„Guosta“ nesustabdoma – Kupiškyje iškovota dar viena įtikinama pergalė

IMGP5200

Gruodžio 15 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai Kupiškyje iškovojo devintąją pergalę RKL „B“ divizione, nugalėdami vietinę komandą rezultatu 76:52 (23:16, 16:15, 22:12, 15:9).

„Guostos“ komandai 22 taškus pelnė Aurimas Birgelis. Geriausias sezono rungtynes sužaidė Tautvydas Švedas, pelnydamas 20 taškų. 10 taškų į varžovų krepšį įmetė Ernestas Mankauskas.

Pirmajame kėlinyje „Guostos“ vyrukai žaidė banguotai. Pradžioje spurtavo 6:0 (0:6), bet iškart gavo atsaką 2:9 (9:8). Po šalto dušo Stakliškių komanda atsigavo labai greitai ir laimėjo atkarpą 12:2 (11:20). Po pirmojo kėlinio „Guostos“ persvara siekė 7 taškus (16:23).

Antrajame kėlinyje tęsėsi banguotas žaidimas. Jo pradžioje svečiai po Ernesto Mankausko ir Tautvydo Švedo tritaškių įgijo 10 taškų pranašumą (19:29), bet antroje pusėje pateko į žaidybinę duobę ir leido aikštelės šeimininkams sumažinti skirtumą iki 2 taškų (29:31). Tiesa, kėlinio pabaigoje „Guostos“ puolimo banga užliejo varžovus ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (31:39).

Trečiajame kėlinyje Stakliškių krepšininkai išvengė duobių ir sistemingai didino savo pranašumą. Po Aurimo Birgelio dvitaškio „Guosta“ įgijo 17 taškų persvarą, o po trijų kėlinių pirmavo 18 taškų (43:61).

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Jau pirmoje kėlinio pusėje „Guosta“ padidino savo persvarą iki 27 taškų (44:71), o rungtynes laimėjo 24 taškų skirtumu (52:76).