„Guosta“ nepasigailėjo svečių iš Kaišiadorių

Ernestas Mankauskas buvo rezultatyviausias „Guostos“ komandoje

Sausio 27 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai Prienų sporto arenoje žaidė RKL „B“ diviziono rungtynes su Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ komanda ir sutriuškino svečius 34 taškų skirtumu – 90:56 (22:16, 25:12, 26:7, 17:21).

„Guostos“ komandai taškus pelnė 10 žaidėjų, o daugiausiai į varžovų krepšį įmetė Ernestas Mankauskas (14). Rytis Leonavičius į komandos pergalingą taškų krepšelį pridėjo 13, Renaldas Simanavičius – 11, Edgaras Rupeika – 10, Marius Kazlauskas – 10 (11 atkovotų kamuolių).

Rungtynės prasidėjo „Guostos“ komandos spurtu 7:0, bet svečiai nebuvo pėsti ir atsakė 8:0 (7:8). Aikštelės šeimininkai vėl „pabėgo“ ir įgijo 6 taškų persvarą (14:8). Kaišiadorių krepšininkai sumažino skirtumą iki 4 takų (16:12), bet iškart praleido du tritaškius ir „Guostos“ pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų (22:12). Bet svečiai neleido aikštelės šeimininkams išvystyti iniciatyvos ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (22:16).

Antrojo kėlinio pradžioje kaišiadoriškiai įsismagino ir komandas skyrė tik 2 taškai (22:20).  Likus iki kėlinio pabaigos apie 6 min. „Guostos“ pranašumas siekė tik vieną tašką (26:25). Aikštelės šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą po Roberto Ruzgaičio tritaškio (30:25). Likus iki kėlinio pabaigos 3 min. „Guosta“ turėjo 8 taškų persvarą (35:27), o po dviejų kėlinių pirmavo 19 taškų skirtumu (47:28).

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo triuškinti varžovus. Kėlinio pradžioje skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų (55:30), o likus iki jo pabaigos 2 min. komandas jau skyrė 32 taškai (67:35). Po trijų kėlinių „Guosta“ pirmavo 38 taškų skirtumu (73:35).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Stakliškių komanda jau turėjo 40 taškų persvarą (75:35). Per dvi minutes svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 30 taškų (75:45). Pr likusį laiką jokių reikšmingų permainų neįvyko ir „Guosta“ laimėjo rungtynes 34 taškų skirtumu (90:56).