„Guosta“ iškovojo sunkią pergalę ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą

IMGP9133

Gruodžio 1 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai Prienų KKSC salėje po dramatiško ketvirtojo kėlinio išplėšė pergalę RKL „B“ diviziono rungtynėse su Rokiškio „Feniksu“ (66:64). Sėkmingiau rungtynes pradėję Stakliškių krepšininkai (17:14) po pirmosios mačo pusės turėjo 7 taškų pranašumą (34:27). Po pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė. „Fenikso“ komanda ėmėsi ryžtingų veiksmų ir situacija aikštelėje įkaito, o „Guostos“ pranašumas mažėjo. Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo tik 5 taškais (44:39). Visgi, tokiame apylygiame mače, kuriame kiekvienas taškas buvo aukso vertės, sėkmė lydėjo Stakliškių komandą. „Guosta“ iškovojo septintąją   pergalę ir pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Aikštelės šeimininkams Paulius Gvazdaitis pelnė 18 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Aurimas Birgelis – 16 (5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos), Ernestas Mankauskas – 11. Edvinas Ignatavičius atkovojo 13 kamuolių (8 taškai).