„Guosta“ įsismarkavo. Nugalėta ir „Lietuvos rytas-2“ komanda

IGP3578

Sausio 29 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai pratęsė savo pergalingą seriją. Šį kartą mūsų krašto komanda rezultatu 84:76 (19:23, 18:22, 22:17, 25;14) išvykos rungtynėse nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto-2“ krepšininkus.

Šios pergalės tikru kalviu tapo Mantvydas Gečionis, kuris pelnė 26 taškus. Jam sėkmingai talkino Renaldas Simanavičius (12), Vytautas Vaikšnis (12), Tadas Padegimas (10).

Tiesa, rungtynių pradžia nebuvo tokia džiaugsminga. Po pirmojo kėlinio Stakliškių krepšininkai turėjo 4 taškų deficitą (19:23). Ir antrajame kėlinyje nepavyko perimti iniciatyvos. Deja, bet skirtumas padidėjo iki 8 taškų (37:45).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pradėjo keistis. „Guostos“ krepšininkai surado kelius link aikštelės šeimininkų krepšio. Ir toks žaidimas pradėjo duoti rezultatą. Po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų (59:62).

Trečiajame kėlinyje pradėtas spurtas buvo pratęstas ir lemiame kėlinyje. Stakliškių komandos krepšininkų puolimas buvo uraganinis, o ir gynyboje sekėsi neprastai.
„Guostos“ komandos skrydis buvo toks galingas, kad jo fone varžovų pastangos buvo beviltiškos. Ketvirtasis kėlinys buvo laimėtas 11 taškų skirtumu (25:14), o kartu ir rungtynės.