Graži moteris – laiminga šeima

468×60

IMGP0576

Vilija Čiapaitė

Gyvename skubėdamos, nespėdamos save palepinti procedūromis, kurios kuriam laikui suteiktų gyvybiškumo, grožio, geros nuotaikos. Kiekvieną vakarą sau pažadame, na, jau rytoj… Taip ir lieka vis rytoj ir rytoj. Po kiek laiko suvokiame, jog darbai nesibaigia, o pažadas vis dar kybo ore.

Kaskart mes, moterys, vis ieškome kažko ypatingo, naujo. Ir taip likimas lėmė, jog Prienuose atvėrė duris Rūtos Tamulevičienės kosmetologijos – vizažo kabinetas. Nukakau apsidairyti, pasidomėti kainomis, kokią produkciją naudos procedūroms. Juk, kaip sakoma, moterų smalsumas – antroji religija.

Jaunos ir energingos kosmetologės – vizažistės Rūtos kabinetas įsikūrė Kauno g. 31, II aukšte (buvęs dujų ūkio pastatas). Dar dažais kvepianti laiptinė sakyte sakė, jog pataikiau. Duris puošė lentelė, jog čia įsikūrė jauna ir energija trykštanti moteris. Pakalbinau Rūtą, kokias paslaugas teiks jos gražutis, išpuoselėtas kabinetas.

Procedūros, kurios padės moterims tapti gražesnėmis

Pirmiausiai, tai čia bus daroma daug veido procedūrų, tai jauninamoji, priešraukšlinė, drėkinanti, raminanti paraudusiai ir sudirgusiai veido odai, veido odos valymas, ANTI-AGE procedūra su glikolio rūgštimi, aknės gydymas. Visa tai moterims labai patiks, nes veidas – mūsų grožio etalonas. Kuo gražesnės jausimės, tuo būsime laimingesnės. Tačiau ir vyrai drąsiai gali pasinaudoti šiomis procedūromis.

Beje, dar vasara tik įsilinguoja, tad galima drąsiai kreiptis dėl plaukelių pašalinimo (depiliacijos). Depiliacija čia bus atliekama LYCON vašku.

Dar viena labai reikalinga moterims procedūra, tai antakių korekcija, dažymas ir blakstienų dažymas.

Kaip mes bekalbėtume, tačiau makiažas dažnai mums padeda jaustis ypač gerai. Čia taip pat teikiama tokia paslauga. Kaip žinia, makiažų būna dieninių, vakarinių ir šventinių, tad drąsiai galima kreiptis į Rūtą ir jos pagalba tapsite nepakartojama.

Kainos taip pat prieinamos, ir kosmetika, kurią naudos kosmetologė – vizažistė, lietuviška, ispaniška ir rusiška. Jums patinkančios produkcijos taip pat bus galima čia pat įsigyti.

IMGP0511

Kabineto atidarymo metu Rūta akcentavo, jog viskas atsirado tik jos vyro Romo dėka, kuris taip pat į viską žiūri menininko akimis. Juk vyrai puikiai žino, jog graži moteris – laiminga šeima. Tad tikiu, jog tiek moterys, tiek vyrai atras šią mažutę, bet mielą grožio salelę, pasinaudos jos paslaugomis ir bus laimingi.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti