„Gintarinių irklų” regatoje ir mūsų krašte išugdytų irkluotojų pergalės

IMG_8511-1024x833Viktoras Arbačiauskas

Birželio 27-28 dienomis Trakuose vyko jau 53-ioji „Gintarinių irklų” regata. Tarptautinėse varžybose žibėjo ir mūsų krašte išugdyti irkluotojai.

Pirmąją dieną prieniškis Rolandas Maščinskas, kartu su porininku Sauliumi Ritter, laimėjo porinių dviviečių valčių klasėje. Nugalėtojais tapo ir prieniškiai Andrius ir Vytautas Lapatiukai bei Tautvydas Vaitkūnas plaukdami aštuonvietėje valtyje. Buvęs Birštono SC auklėtinis Žygimantas Gališanskis vienviečių valčių klasėje buvo antras, į priekį praleidęs tik Mindaugą Griškonį.

IMG_8583-1024x527

Sekmadienį Žygimantas su porininku Martynu Džiaugiu laimėjo porinių dviviečių valčių klasėje. O porinių keturviečių valčių klasėje startavę skirtingose komandose R. Maščinskas ir broliai A. ir V. Lapatiukai atitinkamai užėmė 2 ir 3 vietas. Dar vieną aukso medalį pavienių keturviečių valčių klasėje.iškovojo buvęs Prienų KKSC auklėtinis Tautvydas Vaitkūnas.