•  

     

     

     

Gintaras Kleiza: „Jei negerbiame savęs, tai gerbkime kitus“

IMGP1114Praėjęs referendumas daug ką nuliūdino ir paliko dar daugiau klaustukų. UAB „Kleiza ir Ko“ vadovas Gintaras Kleiza naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog toks žemas žmonių aktyvumas jį nuliūdino, nes lietuviai patys nusišalina nuo šalies valdymo. „Ateiti į referendumą privalėjome ir atiduodami savo balsą išsakyti požiūrį į referendumo iniciatorių iškeltus klausimus“, – teigė G. Kleiza.

Verslininko manymu, referendumo organizatoriai persistengė, įtraukdami į balsavimo biuletenį 3 skirtingus klausimus. „Pasidarbavo“ ir partijos, o jų lyderiai kvietė žmones nusižengti jų pilietinei teisei ir neiti balsuoti.

Pasak G. Kleizos, dauguma atėjusių į referendumą žmonių balsavo už tai, kad žemė nebūtų parduodama užsieniečiams. Bet kas iš to, nes žemė yra pirkimo – pardavimo objektas. Štai, užstačius žemę bankui ir nepavykus sandoriui, žmogus ją praranda. O bankus valdo užsienio kapitalo įmonės.

Mes privalome turėti savo nuomonę ir nebijoti ją išsakyti, bet taip pat turime suvokti, jog esame per maži įgyvendinti strateginius planus vieni, todėl turime siekti savo tikslų kartu su priimtinais partneriais.

UAB „Kleiza ir Ko“ vadovas įsitikinęs, jog tie, kurie nedalyvauja rinkimuose ar referendumuose, vėliau neturi teisės reikštis, nes po muštynių mosavimas rankomis naudos neduoda.

Vidmantas Venclovas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti